reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sny w ciaży:)

reklama
kaka made in china dobre

a mi snił sie poród, bylsmy z M w sali, zaczeło mnie bolec jak jasna ch..., wtedy M skoczył bo lekarza i dostałam zzo, ale cewnik był taki jak my używamy do płukania kanałów nosowo-łzowych u koni???, potem pamietam ze leżałam z małym i pytałam kiedy się urodził, a M mi na to ze przespałam poród
 
Dziewczyny ja juz codziennie wstaje i pamietam sny,a sa one o dzieciach:tak:Dzis snilo mi sie,ze rodzilam i moj Ch nie zdazyl na porod.Przyjechal po,a ja sie dopytywalam poloznej czy,aby napewno to dziewczynka.Poszlismy do sali gdzie lezaly noworodki i poplakalam sie ze szczescia,a on do niej rozmawial tak jak to robi teraz do brzuszka:szok::-D.Chyba juz tak bardzo mysle o tym porodzie i sie boje,ze mi codziennie sie cos sni:confused:
 
dzisiejszy sen miałam stłuczke pod blokiem u teściów, wjechalam dupą w pomaranczowego malucha, oczywiście z mojej winy, a do tego ktoś porysował cały samochód w kwiatki, nic mi się nie stało, i M sie nie przejął, dziwny sen
 
też macie teraz takie koszmary??? Teraz jak w końcu uda mi się zasnąć, to mnie męczą straszne koszmary:szok:
Wczoraj, że kroplówka wkręciła mi się w wyciąg krzesełkowy w górach i zdenerwowania mi się krew do niej cofnęła i tak chlupała w tej butelce, a ja tak szybko na ttym krzesełku jeździłam w górę i w dół (a mam lęk wysokości i na nartach zawsze z zamkniętymi oczami na krzesełkach jeździłam).

A dzisiaj, że mój Mały już ssał cyca i mi mleko takimi fontannami tryskało:szok:, a jak na mnie Mały spojrzał to miał twarz jak mój mąż i zarost i 9 razy złamany nos:szok:
 
Ciril a co Ty robiłaś z kroplówką na wyciągu? Jeny, ale sen:nerd: :rofl2::nerd:

Ja też mam straszny lęk wysokości i dzisiaj mi się śniło, że ktoś kazał mi wchodzić do jakiegoś bardzo wysokiego budynku po schodach które dosłownie wisiały z boku tego budynku. Masakra!
 
Mnie się dziś śniło, że mój kolega zginął w wypadku samochodowym.
A parę godzin wcześniej zamieniliśmy się na samochody.
Ciągle widziałam go na ulicy, nie wierzyłam że zginął.
Co za koszmarny sen - brrrr .... okropny.
 
A mi się dzis śniło, że byłam na badaniu USG i połozna powiedziała, że Bartuś przybuerze jeszcze 100g i będzie ważył 6kg. Strasznie się zmartwiłam, jak ja takiego dużego i ciężkiego chłopaka urodze, ale połozna powiedziała,że dam radę no i będzie to chyba rekord w wadze noworodka - wcale mnie ten rekord nie ucieszył.
Mam nadzieje, ze we wtorek oprocz KTG zrobią mi USG i podadzą wagę Bartusia (moj gin nigdy nie mowi) i sen nie okaże się proroczy :)
 
reklama
A dziś znowu miałam dzwny sen. śniło mi się, że byłam u gina i zamiast połozyc mnie na pilociku, to kazał na kozetce, następnie podniósł mi nogi i pupę (tak jak się kiedys na w-fie robiło świecę) i moim ciałem wykonał dwa duze koła. Po tej całej gimnastyce zapytałam, po co te akrobacje, a gin odpowiedział, ze zmienił mi wten sposób ułożenie dziecka główką w dół, bo odwróciło się do góry. A potem szeptem dodał, ze tak naprawdę to wina mojego męża, bo gdyby mnie prawidłowo zapłodnił, to dziecko byłoby do końca główką w dół...
Jejuuuu, ale mi się bzdury śnią :)
 
Do góry