reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sliczne brzuszki :)

Mi tez mówi zwłaszcza jedna koleżanka ,która rok temu w sierpniu rodziła ,że mam wielki brzuch itd.Ale jak ją pytam o wagę (bo już na oko do tej pory brzuch niewiele jej spadł po porodzie i wogule nadal jakby jej te kilogramy zostały) to mó mówi za kazdym razem inaczej .A nawet przed ciążą była tęższa ode mnie.Ale teraz ma najwięcej do powiedzenia .
no właśnie, pewnie ją zazdrość zżera, że Ty lepiej wyglądasz i plecie takie androny... do tego frustracja, że za wiele nie schudła po porodzie i gotowe; co za ludzie

możesz jej powiedzieć, że masz nadzieję, że uda Ci się zrzucić więcej niż jej, hihi
 
reklama
no właśnie, pewnie ją zazdrość zżera, że Ty lepiej wyglądasz i plecie takie androny... do tego frustracja, że za wiele nie schudła po porodzie i gotowe; co za ludzie

możesz jej powiedzieć, że masz nadzieję, że uda Ci się zrzucić więcej niż jej, hihi

Jak na razie mam z nią spokój ,bo jak dowiedziała sie ,że bedzie dziewczynka (a ona tak bardzo chciała) to siedzi cicho.Nawet z gg ucieka jak tylko sobie włączam:-)
 
ale się zdziwiłam, dosłownie w ciągu kilku dni brzuch mi się podniósł! a już się zaczynałam martwić, że jest stanowczo za nisko (choć lekarka nie mówiła, że to powód do niepokoju);
mimo wszystko jakoś mi się lżej zrobiło i wreszcie pęcherz trochę odpoczywa:-)

za 2 dni wkraczamy w 7 miesiąc:tak:


tylko kręgosłup coraz bardziej wygięty i krzyż łupie
 
andariel ładny brzusio!!!!!!!!
ja mam jeszcze niżej i też mi wszyscy mówą że tak jagby opadł, a ja już nie wiem,co o tym myśleć bo ginekolog nic nie mówił że jest zbyt nisko.
u mnie powodem może być ułozenie małego,bo on jest od 20 tygodnia ciąży głową w dół, więc strasznie napiera na pęcherz:)
 
reklama
Do góry