reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sliczne brzuszki :)

Joan, nie czekaj tylko pztrykaj fotki, na zdjęciu to zupełnie inaczej wygląda niż my sobie wyobrażamy
ja też myślałam, że mój jiest rozlazły, a na zdjęciu wygląda jak nie mój
 
reklama
u mnie jeszcze nic nie widac :-( tylko spodni dopiac nie moge,
a zamiast przytyc to przez te mdlosci straszne od poczatku ciazy chudne (juz 4 kg).
 
ciekawe od czego zależą te kształty; nie mogę się wprost nadziwić, że u jednych jest to wyraźny stożek, u innych piłka, a u jeszcze innych taka jakby poduszka w górę i w dół; no i te rozmiary - te we wcześniejszych ciążach mają czasem większe od tych bardziej zaawansowanych;
deli zgrabny bunio masz:tak:
 
Nie zgadzam się z Tobą. Masz bardzo ładny brzusio Aniu :-):-):-):-):-):-)

dziękuje w rzeczywistości wydaję mi się większy :-D
 
reklama
Ania no właśnie spójrz i jeszcze raz napisz co widzisz. Bo my większości (czyli wszystkie oprócz ciebie) widzimy piękny brzuszek, a cycki tez są OK. Ja nie widzę dwóch garbów.

Jak dalej widzisz to zapraszam do optyka :-p.
 
Do góry