reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sliczne brzuszki :)

reklama
ładne brzuszki macie dziewczyny!!:-) ja to jestem płaska deska:-( ale zapewne później jak mnie wysadzi to nie wstane:szok: w pierwszej ciąży to miałam leki brzusze ale w 6 miesiącu byłam na wyjeździe i wyobraźcie sobie że przez 1 noc tak mi urósł że nie miałam w czym do domu wrócić:no:. Pojawiły się wtedy rozstępy na grubośc palca od ud do pępka i tak zostało do dziś:hmm:. w kolejnych ciążach po 1 rozstępie tylo przybywało ale trudno już się przyzwycziłam
 
ładne brzuszki macie dziewczyny!!:-) ja to jestem płaska deska:-( ale zapewne później jak mnie wysadzi to nie wstane:szok: w pierwszej ciąży to miałam leki brzusze ale w 6 miesiącu byłam na wyjeździe i wyobraźcie sobie że przez 1 noc tak mi urósł że nie miałam w czym do domu wrócić:no:. Pojawiły się wtedy rozstępy na grubośc palca od ud do pępka i tak zostało do dziś:hmm:. w kolejnych ciążach po 1 rozstępie tylo przybywało ale trudno już się przyzwycziłam
sempe co do rozstępow mam podobnie,ale chyba taka nasza uroda już,niestety trzeba było sie przyzwyczaić
 
a to nasz bliźniaczy brzuch z rana, bo wieczorem jest ciut okrąglejszy
dziś zaczynamy 16 tydz.

zdjęcie zrobiłam telefonem, bo tylko tak mogłam sięgnąć, nie wiem, czy będzie dobrze widać
 

Załączniki

  • Image016.jpg
    Image016.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Do góry