reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

moja bratowa też tak przechpdziła jedną ciążę ze ostatnie miesiące miała w wakacje..
ale ona to nmie narzekała..
mimo że miała 30 kg na plusie to mówiła że ona to mogłaby cągle w ciązy chodzić tak się super czuła....
 
reklama
Też tak mówiłam i myślałam, a tu niespodzianka, druga ciąża już nie taka cudowna.
Niestety tak jest bardzo czesto ja w pierwszej ciazy w 9 miesiacu jeszcze tańczyłam, ciążą była idealna, teraz to juz nie to samo, generalnie mam wszystkie możliwe przypadłości ciążowe, od tygodnia supermocne skurcze przepowiadające, jest zupełnie inaczej mam nadzieje, ze z porodami będzie podobnie pierwszy był niesamowicie ciężki , zatem ten to będzie "pikuś";)
 
Moja sis w pierwszej ciąży była w wieku 20+ było raczej spokojnie, córka też była spokojnym dzieckiem
w drugiej- 30+, stwierdziła, że chyba jest za stara bo ledwo dała radę,dużo w szpitalu leżała a jak się urodził mały, po ciężkim porodzie to dawał popalić od początku:-D

A ja na razie nie wiem- początek ciąży miałam beznadziejny, teraz jest już dużo lepiej..Jak będzie wyglądał poród? wróżenie z fusów na razie.. pocieszam się jedynie,że zrobiłam wszystko aby przebiegał jak najlepiej.

p.s moja koleżanka ma termin na wrzesień, nie chce jej uświadamiać co ją czeka..Bo i tak jakoś słabo znosiła początek- czyli mdłości a co dopiero jak jej dojdą bóle różnego pochodzenia.
 
Ostatnia edycja:
No jak dla mnie na dzień dzisiejszy (nie licząc nocy) to faktycznie stan wspaniały. Pogoda deszczowa, nie jest duszno, więc i moje nogi w miarę ok. Muszę wykorzystać ten dzień, bo tyle pracy przede mną, a nie wiem kiedy znowu napuchną.
 
Niektóre to mają szczęście Kamcia ;-) Ja się łudzę, pierwsza ciąża cudowna, książkowa i do pozazdroszczenia, poród krótki (6h45min), dziecko okropne :-p Teraz dla równowagi powinno być tak: druga ciążą okropna (tak jest), poród błyskawiczny (nie długi dla odmiany) dziecko anioł :-D
 
To jest odczarowywanie :-D chociaż gdybym miała ocenić temperament kolejnej buły po tym co wyprawia w brzuchu to już powinnam się bać :szok:

Co jakiś czas powtarzam TZ, że obiecał mi grzeczne dziecko i on będzie ponosił konsekwencje niedotrzymania słowa :-p
 
reklama
Do góry