reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

Emilka, ja dwie noce temu obudziłam się ze strasznym bólem brzucha, nie wiedziałam co się dzieje, myślałam, że może się przejadłam, trzy razy byłam w toalecie i owszem z biegunką. Dziś w nocy powtórka około 12 zrobiłam trzy wycieczki do toalety:angry: Ja już nie wiem od czego to się dzieje, niby kładę się spać i czuje się b. dobrze a po czasie budzi mnie ten ból brzucha i w dodatku brzuch robi się co chwilkę twardy:angry:




 
reklama
Emilka uwazaj na siebie i lec do lekarza. Bole od kregoslupa i biegunka to pierwsze oznaki chociaz moga byc tez od zoladka itd.. Lepiej to skonsultowac
 
Ja też mam rozstepy, mam je na udach, pośladkach, brzuchu i piersiach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Tragedia. Widocznie mam mało elastyczną skórę. Od początku ciąży używałam jakiegoś angielskiego specyfiku, który poradziła mi koleżanka z pracy. Ale na mnie nie działał. Od 4tyg. stosuje vichy na rozstępy i chyba jest lepiej. Ale na plaży już na pewno sie nie pokażę:zawstydzona/y:

Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się rozstępów to użyj wałeczka do nakłuwania skóry - Mns Rollera. To jest taka mała roleczka z mini-igiełkami. Świetna nie tylko na rozstępy ale i na blizny i przebarwienia! Sprawdziłam i uważam za najskuteczniejszą metodę :happy:
 
Emilka i jak tam?? w takiej sytuacji ratuj się nospą. Takie bóle jak na miesiączkę do tego twardniejący brzuch w regularnych odstępach czasu i biegunka to są skurcze.
Ja na razie mam od czasu do czasu twardnienia brzucha ale nic poza tym. Jak już zbliżał mi się poród przy Oliwii to owszem też bolał mnie brzuch jak na okres, ból krzyża i biegunka.
 
no ja procz biegunki tez mialam ciekawa noc.....jestem padnieta bez sil nawet noga ruszyc nie moge tak mnie boli,a naprawde kilka dni temu czulam ze przenosze moja dzidzie,ale teraz juz nie wiem ...mam taki bol krocza,ze az mi dech zapiera jak wstaje....nogi mnie bola i brzuch ciagle twardy,a do tego oczy mi sie zamykaja same,a dlonie sa jak dwie poduszeczki....
emilka zyjesz?
 
dzis polozna tlumaczyla jednej pani ze skurcze przepowiadajace sa zwykle dwa trzy tygodnie przed wlasciwym porodem wiec to ze ma je teraz (jest w 36tyg) nie powinno jej zupelnie martwic bo powinny sie niedlugo uspokoic i to wskazuje na to ze urodzi w terminie...

matko u mnie wlasnei cisza nastapila:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
jakies tylko bardzo sporadyczne moze raz dziennie :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
dziewczyny a co to jest z tymi biegunkami i wymiotami ???
cala ciaze mi wymioty odpuscily a ty teraz na koniec sie pojawiaja
pol nocy spedzilam na kibelku i jeszcze z glowa w misce , maz wachlowal mnei gazeta bo nie moglam przy tym oddychac , raz zimne dreszcze ,a za chwile zlana potem
kurcze sama nei wiem czy to zoladek , czy co bo bolalo mnie wszystko
na szczescie dzisiasj juz sie uspokoilo i czuje si edobrze , tylko jakas obolala


emilka ty nam sie odzywaj bo stracha o ciebie mamy!!!
 
reklama
Wystraszyła mnie ta moja biegunka i postanowiłam poczytać coś na ten temat i znalazłam: Czasami biegunka traktowana jest jako zwiastun zbliżającego się porodu. Organizm przygotowując się do wydalenia płodu wywołuje reakcje powodujące konieczność opróżnienia kiszki stolcowej w celu lepszego przechodzenia główki przez kanał rodny. Może być ona objawem alergii pokarmowej, niestrawności, jak również może być wywołana czynnikiem psychicznym. Silny stres związany np. z lękiem przed porodem może wywołać luźne stolce.
Wcale nie czuje się teraz lepiej jak to przeczytałam:no:




 
Do góry