reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

Kuleczka niestety z dziadkami tak jest... moja mama nawet przy Juli podwaza moje zdanie... teraz zostaje z młodym i juz polubił noszenie a jak sie wkurza to na glebe i wali nogami a babcia sie cieszy... ;-)
 
reklama
:-)Dobra sprawdzona rada:na tydzień przed podróżą schować kilka ulubionych zabawek dziecka i zabrać je na podróż, to przynajmniej nam pomaga bardzo a podróżujemy średnio co 3 tyg 200km do dziadków, od 1miesiąca życia Zosi:tak:ja zawsze mam też długaśne chrupki są niezastąpiona na nudę:tak:
 
Ja sie udzielam na innym wątku jest tam nas kilka babeczek i już tyle razy sie spotkać miałysmy,że nie wierze ,że to sie uda :-) :-D Taki dzisiaj ze mnie optymista :-) Z Opola wszędzie nam za daleko....
 
dziewczyny czy po porodzie zmienilo Wam sie z @? kurde bo ja dostalam @ 1 raz po 9 miesiacach od porodu (8.10) a teraz mamy 10.11 i cisza... :eek: macie regularnie czy Wam sie rozregulowalo?
 
perla no ja też jestem ciekawa czy będzie regularna (a zawsze taka była) i tez dostałam po 9 miesiącach (20.10)
 
Perla ja pierwsza @ dostalam 18 pazdziernika, wiec mam jeszcze czas. Licze, ze po porodzie mi sie cykl wyreguluje, bo przed mialam co 35-60 dni.
 
przed porodem miałam jak w zegarku co 25-27 dni a teraz wolna amerykanka od 24 do 35 dni a karmiłam niecałe 2 miesiące:wściekła/y: Ciekawe kiedy tpo wróci do normy:eek:
 
reklama
Do góry