reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

dziewczyny mam problem...pisalam wczesniej ze pobolewa mnie miejsce w okolicy pępka...przy dotyku, tak jak dotykany siniak...bylam teraz pod prysznicem,wycieralam sie recznikiem i jak przetarlam z gory na dol wlasnie po pępku to myslalam ze umre tak mnie zabolalo. Nie wiem czy ja jestem tak bardzo wrazliwa na bol czy rzeczywiscie to cos niepokojacego....nie mam zadnych innych objawow, uplawy bez zmian, zadnego krwawienia, dzidzia rusza sie jak zwykle...
i teraz juz sama nie wiem co robic. wizyte mam na 28grudnia dopiero...moja lekarka jest na urlopie...ale jak bede czekac do tego czasu to pewnie bede nasluchiwac, dotykac i stresowac sie non stop...zastanawiam sie wlasnie nad pojsciem jutro rano do przychodni swojej do ktoregokolwiek ginekologa ktory bedzie zeby mi chocby usg zrobil ...jak myslicie?
moj maz to chce na izbe zaiwaniac juz teraz natychmiast....
 
reklama
Emilka na Twoim miejscu poszlabym z samego rana do jakiegokolwiek lekarza. Jesli nie masz skurczy, dziecko sie rusza, to na Twoim miejscu nie jechalabym teraz na izbe przyjec, no chyba, ze naprawde jest to cos, co nie daje Ci myslec o czyms innym. Nigdy nie slyszalam,zeby ktos mial takie objawy.
 
no ja tez nie slyszalam dlatego nie bardzo potrafie sie do tego jakos ustosunkowac...dzis pytalam pare osob to mi mowily ze to dlatego ze mnie mala skopala tam...ale poki mnie tak bardzo nie zabolalo moglam w ta wersje wierzyc...teraz mi to jakos malo wiarygodnie brzmi...martwi mnie to...
 
emilka ja tez tak ostatnio mialam na wysokosci wlasnie pepka , twarde miejsce i bolace.
a jak wyglada twoj pepek , bo moj nie wyszedl i polozna powiedziala ze to dzidzia wypycha sie w tym miejscu i uciska na zrost pepka od srodka .
teraz mam tak od czasu do czasu , jak dzidizol wlasnei w tym miejscu sie wypycha.
Ale i tak radzilabym sprawdzic , dla swietego spokoju ...


aj a dzisija po ciezkiej nocy
nie dosc ze brzucho boli , to jeszcze dopadlo mnie przeziebienie. jestem taka slaba ze herbaty zrobic soebie nie moge , bo bym przy czajniku zemdlala.
wieczorem zapodam sobei czosnek i miodek z mlekiem , oczywiscie letnim:-p:-p
 
Dziewczyny jak jest u was z rozstępami?
Bo ja stosuję wiekszość dostępnych kremów, masuję brzuch a mimo to te cholerne rozstępy wyłażą :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
ja mam rozstępy, ale widocznie taki już mój urok ;-) stosuję tylko oliwkę bo doszłam do wniosku że i tak nic mi nie pomoże - rozstępy miałam już przed ciążą :-(
 
zadzownilam dzis rano do swojej poloznej...ona skontaktowala sie z moja lekarka ktora przyjmowala dzis w innym miejscu i wcisnela mnie poza kolejka po prostu z racji naglego wypadku...sprawdzily mi chyba wszytsko mozliwe...tetno plodu prawidlowe, napiecie macicy odpowiednie do tego etapu ciazy, szyjka dluga i calkowicie zamknieta, ruchy dziecka takie jak zwykle, ph pochwy wlasciwe, nawet moje cisnienie prawidlowe...jednym slowem nie ma nic co mogloby wskazywac na jakikolwiek problem...nic nawet przy granicy normy nie wyszlo- wszytsko wprost wzorcowo...wiec mam siebie obserwowac ale zbytnio sie tym nie przejmowac, dzis mam szkole rodzenia ale mam odpuscic sobie cwiczenia gimnastyczne tylko uczestniczyc w wykladzie...pani doktor nie spotkala sie nigdy z czyms takim ale zapewnila mnie ze nie ma powodow do niepokoju, jej zdaniem mała musiała sie wypinac w tym miejscu w czasie gdy wstawalam albo dzwigalam akurat i nabilam sobie tak jakby siniaka...poza tym kazala mi smarowac brzuszek regularnie bo skora sie maksymalnie naciąga i mozliwe ze beda wylazic rozstepy w tym miejscu...ja jak narazie mam biust w prazki a na brzuszku nic jeszcze, ale pewnie teraz sie to zmieni. No wiec okazalo sie ze nie bylo powodu do niepokoju ale gdybym nie poszla to bym sie stresowala niesamowicie wiec przynajmniej sie uspokoilam.
 
reklama
Do góry