reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze rosnące lipcowe brzuszki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mela1986
user-offline.png
i zyrraffka
user-offline.png
faaaajowe brzusiaki :tak: Robcie foty, robcie... Bo juz nie dlugo, trzeba bedzie sie z nimi pozegnac ;-)
 
Lilua po prostu jesteś szczupła i widocznie mniej tyjesz to się ciesz kobieto :) Skoro lekarz mówi, że z dzidzią wszystko dobrze i dobrze się rozwija to trzeba mu ufać:) Ja przytyłam do Maja 6 kg , ale od miesiąca leżę i kolejne 2 kg więc razem mam na plusie 8 kg, ale są dziewczyny które mają mniej chyba Eve, Mońcia więc nie ma się co martwić.
 
Cześć dziewczyny. Rzadko się odzywam, ale zaczynam się martwić wielkością mojego brzuszka.
Przy wzroście 160 przytyłam 5kg, a obwód brzucha to 81 cm:/ Jak myślicie? Lekarz niby mówi że z dzieckiem wszystko ok, nawet duży jest, ale ja mam obawy:/Zobacz załącznik 468157 To zdjęcie sprzed tygodnia :p

nie martw się ja tez mam tylko 5 kg na plusie, dziś był pomiar wagi i mam 165 cm wzrostu więc podobnie jak ty.
pani doktor powiedziała,zę maluszek dobrze się rozwija.
w poczekalni słyszałam ,ze niektóre tyja najwiecej w końcówce , nawet 2-3 tyg przed terminem
 
Lilula ja jestem 10 cm wyższa i obwód brzucha mam 10 cm większy, ale szczerze to wygląda tak samo jak twój, każdą sukienkę muszę na nim opiąć rękami, żeby było cokolwiek widać. Przytyłam 10 kg ale przed ciążą miałam sporą niedowagę więc walczyłam żeby nadrobić. Moim zdaniem nie masz się czym martwić, zwłaszcza że lekarz mówi, że ok. Mały brzuszek ma swoje zalety, nie obciąża tak kręgosłupa, zgrabnie wygląda, pewnie sam zniknie po porodzie bez diety :tak:Tylko się cieszyć, nigdzie nie jest napisane, że w ciąży trzeba przytyć 40 kg ani że trzeba mieć brzuch wielkości koloseum ;-)
 
Cześć dziewczyny. Rzadko się odzywam, ale zaczynam się martwić wielkością mojego brzuszka.
Przy wzroście 160 przytyłam 5kg, a obwód brzucha to 81 cm:/ Jak myślicie? Lekarz niby mówi że z dzieckiem wszystko ok, nawet duży jest, ale ja mam obawy:/Zobacz załącznik 468157 To zdjęcie sprzed tygodnia :p

Nie przejmuj się! Moja koleżanka z pracy przez całą ciąże przytyła 7-8 kg czyli praktycznie tylko tyle ile waży dziecko + wody. Po prostu ona zawsze była drobniutka i tak jej zostało. Dziecko urodziło się zdrowiutkie a ona raz dwa wróciła do formy więc głowa do góry! Nigdzie nie jest napisane, że MUSISZ przytyć te 12-14 kg
 
Mela, Zyrraffka słodkie brzuszki :-)
Lilulo nie denerwuj się, wyglądasz bardzo proporcjonalnie i ładnie :-)
No i jak zwykle codwutygodniowa tradycja:


dokładniejsze z wymiarami tu:
http://img855.imageshack.us/img855/1530/13tc6dvsvs34tc0d.jpg
Oj.. jak już ciężko utrzymać tą postawę :eek: ale dam radę - tylko żeby Emilka zechciała jeszcze dać się tak obfocić ze dwa razy :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry