reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze problemy zdrowotne, wizyty u lekarza

Marzenka ja niedawno też przeprosiłam swoją elektryczną szczoteczkę i zgodzę się z Tobą różnica jest wielka.

Adiaps a ja mam ogólnie ząbki w idealnym stanie.
 
reklama
Która poleci mi coś na ropiejący palec u nogi? Z początku myślałam że to paznokieć wrasta, ale raczej nie, bo za nisko bolało. Bolało tak mnie z 2 tyg, a wczoraj mi się zebrało tam cos i boli tak strasznie że w klapkach chodzę. Mąż namawia mnie na lekarza, ale tak mnie boli, że się boję że mnie tam będą uciskać be znieczulenia. Za poradą koleżanki moczę w wodzie z szarym mydłem, kupiłam balsam Szostakowskiego. miała może któraś z Was cos takiego?
 
Matusia a ja jednak obstawialabym wrastajacy paznokciec, bo sam z siebie przeciez nie zaczyna ropiec...w ktorym to jest miejscu dokladnie i czy mas zjakies zaczerwienienie? Kto jak kto ale ja jestem weteran jesli chodzi o wrastajace paznokcie, jeden zabieg juz przezylam i drugi chce mnie tez upolowac ale sie nie daje...

ja znowu mam zajebiste wzdecia wieczorami, puchne jak balon miesiac temu nie mialma takiego brzucha jaki mam teraz...
 
mandrzejczuk, tak wczoraj po wymoczeniu obejrzałam go dokładnie i chyba masz rację, to może być paznokieć. Mogę to próbować sama wyleczyć, czy tak skończy się interwencją lekarza :-(? Wieczoram tak mnie zaczęło rwać, że obiecałam mężowi (po moich marudzeniach i jego wyzywaniu), że we wtorek pójdę do chirurga, ale poradź mi proszę, czy to konieczne.
 
to jest bardzo konieznie, tym bardziej, ze az tak to odczuwasz, zeby bolalo mniej to moznaby jeszcze zastosowac jakies masci na wyciagniecie ropy i taki mj maly sposob: wziac odrobine waty skulkowac ja i wsadzid pod rog wrastajacego paznokcia zeby wybijal sie do gory a nie do dolu, ale jak tak cie juz boli to lepiej idz, ja poszlam ze swoim juz w takim stanie ze lekarz powiedzial, ze jakbym poczekala jeszcze miesiac dwa to trzeba by palucha amputowac bo taki juz zgnily byl. Nic sie nie boj tna w znieczuleniu miejscowym, moze nie trzeba bedzie ciaz tylko klamry zaproponuja, ktore niestety sa chyba platne...
 
Idę jutro, ale prywatnie pójdę, bo na izbę to strach. To taki chirurg z Poznania u nas ma gabinet, pójdę mu pokazać, ciekawe co powie. No obrzęk mam duży i ropa wylatuje :szok:. Boję się, ale pójdę zanim będzie gorzej. Jesień idzie, a ja pełnych butów nie mogę założyć, tylko w klapkach popierdzielam.
 
co do szczoteczek- to elektryczne ,fajne, ale do tego ultradzwiękowe to już bajka:) Tylko trzeba się przyzwyczaić do innej techniki czyszczenia,ale rewelacyjnie czyszczą- zero osadu bez wybielających past
Co do zębów to u mnie już wyleczone,po ciąży miałam parę plomb do wymiany, bo wiadomo,że się rozszczelniają.Ósemka też jedna poszła papa.A teraz szykuje się na aparat(trudno, niech sobie mówią,że za stara jestem:D)wprawdzie u mnie to defekt kosmetyczny głównie, bo na dole jest tylko jedno stłoczenie ,ale liczę,że szybko pójdzie.

Matusia marsz do lekarza, dostaniesz jak nic antybiotyk.A bez znieczulenie to nie robią nawet koniom, kto Ci takich bzdur nagadał!
 
Matusia możesz mieć ZASTRZAŁ. Lepiej wybierz się do doktora po jakiś antybiotyk bo zaniedbany może spowodować nawet obumarcie palca i konieczna będzie amputacja. I bardzo boli. Mi kiedyś pod tipsem się ropa zebrała i aż gorączki dostałam a to pulsowanie było koszmarne!

Jaipur są aparaty które montuje się od wewnątrz zębów i nie ma "drucianego uśmiechu". Ale nie mam bladego pojęcia ile kosztują.
 
reklama
Do góry