reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

To jest ten sam wozek, mozesz zamontowac albo barierke ktora sluzy jako oparcie dla fotelika samochodowego albo te kubeczki. ja mam barierke bo Patryk wkladal nogi w kubki i wygladal jak na fotelu ginekologicznym, jezdzil w tej pozycji:-D I Barierka i kubeczki sa w komplecie.

W mojej instrukcji tez jest do 50funtow:eek: Chyba ze na Europe robia jakis inny wozek. Najlepiej napisz maila do Graco, tylko nie do polskiego bo tam Ci na bank nie odpowiedza, przynajmniej do mnie nie odpisali.

O, dobry pomysl! Napisze do tego wloskiego dystrybutora jako, ze tu pewnie go kupie. Dzieki! :-)
 
reklama
Hehe, Leo tez ma sklonnosc zakladania nog na barierki, wiec pewnie tez by je wkladal te kubeczki. :d Fajnie musial wygladac Patryczek. :D
 
zaraz zaraz
dla noworodka miejsce w philu jest
jest taka opcja...
chodzi mi o te zdjecia po prawej

E3RedPositions.jpg


E3Positions.jpg

Mel ja za skarby nie rozumiem tego ostatniego obrazka. Czy noworodek lezy na glownym siedzeniu a ten starszy ma to doczepiane siedzonko z przodu:confused: Czy tez nwoorodek lezy na lekko uniesionym siedzonku tylnym (tym doczepianym) a ten z przodu ma zdjeta bude.Wczesniej pisalas ze tyl sie nie roklada calkiem na plasko stad tez myslalam ze nie za bardzo nadaje sie dla powiedzmy kikudniowego dziecka.
 
Kati przednie siedzonko rozklada sie na calkiem plasko
a to tylnie wczepia sie z przodu wozka
w efekcie czego malenkie dziecko lezy sobie na plasko pod starszakiem

i tu (przy tej opcji) sie zgodze w 100% z kolezanka, ktora jakis czas temu pisala ze w philu dziecko jest jedno POD drugim a ja sie upieralam ze raczej jedno ZA drugim :-)

na tych zdjeciach po prawej jest opcja dla noworodka
a po lewej dla 2 starszakow :-)


moj mlodszy zaczal byc starszakiem w tym wozku jak mial 4 miesiace :-)
 
Dzieki Mel, dopiero teraz zobaczylam ze w tym wozku jest taka opcja, wczeniej myslalam ze male moze siedziec tylko z tylu na uniesionym siedzeniu albo z przodu tez na siedzaco bo brat by sie nie zmiescil. Szkoda ze nie zauwazylam tego wczesniej moze od razu kupilabym ten wozek. :rofl2: Julia juz tez nie chce jezdzic na plasko.
 
Hm! :-) Dalej nie wiem co zrobie, ale spodobal mi sie ten QUATTRO i korci mnie. :tak:
Jeszcze o tych innych wagach dzieci w Europie i Ameryce, moze cos sie "Europejczykom" pokielbasilo w przeliczaniu funtow na kilogramy?;-)
 
Annie, mozliwe ze to pomylka bo moj 2 latek wazy juz 13-14 kg (na domowej wadze) a jest w porownaniu z rowniesnikami dosc drobniutki i niewysoki.
 
reklama
Domanska84 ja chce wystawic swoj Graco stadium duo na allegro. a z tego co widzialam kilka uzywanych jest. I ceny nie sa wtedy tak oszalamiajace... moj po roku jest prawie nie zniszczony. ;-)
 
Do góry