reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze odczucia, samopoczucia, objawy, dolegliwości itp.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
honeypie, u mnie też nie są zadowoleni z ciąży w pracy bo zatrudnili mnie w maju , taką jedną w lipcu i ta z lipca jest od listopada na L4 bo zaszła w ciążę , i teraz jestem ja kolejna w kolejce do L4... a zespół liczył 5 osób ,teraz 4 ... czyli jak ja odejdę będą 3 a pracujemy 7dni w tyg , od 9 do 21 , więc też musza kogoś szukać ,a ciężko jest kogoś znaleść i wyszkolić w trybie natychmiastowym....no ale to już nie moja sprawa :happy:
 
reklama
zmieniając temat i narzekając na swoje dolegliwości pochwalę się dziś tuleniem restauracyjnego kibelka w połowie obiadu. toż to już chyba przesada. :wściekła/y::no::angry::crazy::eek:
 
Cześć dziewczyny ;-)

Ja też jestem teraz na L-4. Ostatnio mam załamkę, bo znowu jestem chora i męczy mnie strasznie kaszel. To już drugi raz w trakcie ciąży :-( Czy myślicie, że dziecko może może być też chore ze mną? :-(

Strasznie się o nie martwię :baffled:

Nadalka - współczuje, że musisz się tak męczyć w kuchni i jeszcze masz takie 'wyrozumiałe' koleżanki. Wiem, że się łatwo mówi 'idź na L-4 i na nic się nie oglądaj', tylko, że jak się nie dostanie wtedy kasy, to która mama będzie spokojna?

 
Ostatnia edycja:
ann87, słyszałam, że jak w ciąży muli i są wymioty, to oznacza to, że będziesz miała dziewczynkę. Czy to się sprawdza trudno mi powiedzieć, faktem jest, że wszystkie ciężarne naokoło mnie co wymiotowały mają córeczki. Jestem więc ciekawa, kto siedzi u Ciebie w brzuszku;-)
 
za to moja mama nie wymiotowała , wyglądała pięknie i co z tego wyszło ? JA :D haha... mi się wydaje że to wszystko to geny i organizmy każda ma inne ;-)

ja nie mam mulimi, ani nie wyglądam gorzej....czuje że będzie chłopak , a pewnie zostane zaskoczona na usg :p
 
A ja się mogę pochwalić, że wczoraj udało mi się zwymiotować tylko raz a dzisiaj jakimś cudem nie jest najgorzej. Moja mama się męczyła z wymiotami do tego cały czas miała apetyt na surową kaszę mannę, babcia wymiotowała całe 9 miesięcy a do tego miała taką zgagę, że żywiła się wyłącznie sodą. Potem opowiadała, że moja mama się cała biała od sody urodziła. Także to chyba rodzinne ;-)
 
myszkowska ja tak czasami mam, zwłaszcza jak leżę na płasko, ale jakoś się nad tym nie zastanawiałam :-). Mnie tam w rożnych miejscach na brzuchu czasem tak ciągnie.
 
myszkowska , mnie pępol nie ciągnie , za to czasami kuje mnie w macicy chyba...czasami jajnik ....
 
reklama
Mnie mdli ale nie wymiotuje , co do teorji , że jak mdli to dziewczynka to ja przy Nicol miałam mdłości natomiast przy Mij nic a nic , tak jakbym w ciąży nie była .Teraz natomiast ciaglę mi źle .Po za tym mam boóe brzuch jak na miesiaczkę i jak kaszle to taki przeszywający mnie niekiedy złapie:-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry