reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze objawy i dolegliwości... ;)

Witam, czytam o waszych dolegliwościach i chce mie się śmiać, bo sądziłam, że tylko ja przeżywam ten koszmarek..a wiec tak..jestem w 7 tyg. ciąży..zamiast cieszyć się - przeżywam katusze...nie przeszkadza mi, że siusiam co chwilę..ani bóle piersi takie, że dotknąc się nie da...ale najgorsze są nieustanne mdłości, przygnębienie, depresja, smutek...ciagłe zmęczenie..a najgorsze to brak ochoty na sex...no kurcze na myśl o seksie robi mi sie niedobrze:no: i co powiecie???szok, dobrze, że mój przyszły mężulek jest wyrozumiały, ale i tak mnie to dołuje..;/samopoczucie ogólnie do bani, kręci mi się w głowie..ehhh..czy ktoś wie kiedy to sie skończy???:szok: pozdrawiam:-)
 
reklama
Tak, ja wiem, za około 2 miesiące:-) .Wstąpią w Ciebie nowe siły, będziesz radosna, rozbiegana i rozgadana bardziej niż przed ciążą.To są hormony;-). A w trzecim trymestrze dalej będziesz radosna....ale na bieganie, gadanie i sex nie będziesz miała siły:-p .
Choc ja w trzecim trymestrze miałam ochote na sex ale mój mąż z wielorybka już nie:dry: :laugh2:
 
dzieki za odpowiedz ;] nooo to troche mnie uspokoilas;]..chociaz 2 miesiace az trzeba na to czekac, zeby bylo lepiej..szok;]jestem ciekawa, czy rzeczywiscie tak bedzie jak piszesz z ta radoscia;-) , pozdrawiam:)
 
Będzie dobrze:happy: zobaczysz. Mnie się chce strasznie spac przez cały dzień. Ale wiem że to też minie:-p
 
Amelka22 a w którym tyg jesteś??? wiesz, bo juz przez to przechodzilaś spryciaro:p;];-)
 
Wczoraj byłam u mojego gina . Na USG jest widzoczny pęcherzyk wielkości 2,7mm co odpowiada jakiemuś 2-3 tyg ciąży. Jak będzie wszystko ok. to najprawdopodobniej urodzę w styczniu. Dokładny termin poda mi za trzy tygodnie :happy: .
Przechodziłam to juz ;-) Mam 16-o miesięczną córkę:happy:
 
Czesc Dziewczyny:) Ja z wlasnych obliczen wiem ze ze to juz 7 tydzien i 4 dzien... Moje dolegliwosci sa okropne ale dla mojej Kruszynki przetrzymam wszystko :tak:
Najbardziej mecza mnie mdlosci ale w tym momencie chcialabym podziekowac Ataacie i mojej Babci- skorka od chleba pomogla. Jak narazie czuje sie wporzadku. I to ze nudnosci sa tylko rano to blef,sa caly dzien :-( Mnie mdli w dzien a na wieczor wymiotuje... :no: to koszmar. Dziewczyny sprobujcie ze skorka rano to pomaga,tylko niech wam ja ktos przyniesie albo przygotujcie wieczorem. Przed zjedzeniem nie wstawajcie i potem odczekajcie!
 
Ataata: w ktorym tyg jestes ?? ja tez jestem przybita i rozdrazniona..;/..7 tydzien...jak juz kolezanka mnie informowala to minie za 2 mies przynajmniej u mnie mam nadzieje;] pozdr:happy:
 
reklama
Do góry