reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze obawy

tak zrobie zmienie lekarza. chcialam do niego chodzic bo w sumie dobrze o nim slyszalam i plusem bylo to ze jest lekarzem w dobrym szpitalu i jego pacjentki tam rodza. znam jeszce jednego dobrego lekarza- dosc dlugo do niego chodzilam i wiele ludzi go chwali ale on pracuje w rzezni a nie w szpitalu i dlatego mam obawy co do tego czy do niego isc
 
reklama
tak zrobie zmienie lekarza. chcialam do niego chodzic bo w sumie dobrze o nim slyszalam i plusem bylo to ze jest lekarzem w dobrym szpitalu i jego pacjentki tam rodza. znam jeszce jednego dobrego lekarza- dosc dlugo do niego chodzilam i wiele ludzi go chwali ale on pracuje w rzezni a nie w szpitalu i dlatego mam obawy co do tego czy do niego isc
a nie możesz zapisać się do drugiego lekarza a pójść rodzić do tego lepszego szpitala?
mój lekarz chyba wcale w szpitalu nie pracuje ale wybrałam go bo jest miły i ma dobry sprzęt [choć ta przyjemność kosztuje :/] w moim mieście wcale nie ma szpitala, teraz nawet nie wiem, czy pójdę rodzić do szpitala w mieście w którym chodzę do lekarza [też rzeźnia niestety] czy mogę sobie bez problemu do jakiegokolwiek w Poznaniu podjechać i urodzić:confused::laugh2:
 
a nie możesz zapisać się do drugiego lekarza a pójść rodzić do tego lepszego szpitala?
mój lekarz chyba wcale w szpitalu nie pracuje ale wybrałam go bo jest miły i ma dobry sprzęt [choć ta przyjemność kosztuje :/] w moim mieście wcale nie ma szpitala, teraz nawet nie wiem, czy pójdę rodzić do szpitala w mieście w którym chodzę do lekarza [też rzeźnia niestety] czy mogę sobie bez problemu do jakiegokolwiek w Poznaniu podjechać i urodzić:confused::laugh2:


wiesz jak sie uprzesz to twoj lekarz prowadzacy cos ci zalatwi ale taka przyjemnosc niestety kosztuje. No chyba ze naprawde jest czlowiekiem:-)
sama nie wiem co mam robic ten poprzedni byl w porzadku jako jedyny w zywieckiej rzezni potraktowal mnie po ludzku on robil mi zabieg i jakos tak mnie skusilo zeby do niego isc na kontrole i tak zostalo. nie wiem co mnie tknelo ze jak sie dowiedzialam o ciazy to nie poszlam do niego tylko wybralam nowego lekarza nie dosc ze drozszego to jeszcze nie za bardzo bylam zadowolona z wizyty. A najbardziej zszokowalo mnie to ze kobieta przedze mna ktora tez byla w ciazy- zaawansowanej spedzila u niego jakies 3 minuty chyba dala mu tylko wyniki badan. Czy to jest noramlne????
 
wiesz jak sie uprzesz to twoj lekarz prowadzacy cos ci zalatwi ale taka przyjemnosc niestety kosztuje. No chyba ze naprawde jest czlowiekiem:-)
sama nie wiem co mam robic ten poprzedni byl w porzadku jako jedyny w zywieckiej rzezni potraktowal mnie po ludzku on robil mi zabieg i jakos tak mnie skusilo zeby do niego isc na kontrole i tak zostalo. nie wiem co mnie tknelo ze jak sie dowiedzialam o ciazy to nie poszlam do niego tylko wybralam nowego lekarza nie dosc ze drozszego to jeszcze nie za bardzo bylam zadowolona z wizyty. A najbardziej zszokowalo mnie to ze kobieta przedze mna ktora tez byla w ciazy- zaawansowanej spedzila u niego jakies 3 minuty chyba dala mu tylko wyniki badan. Czy to jest noramlne????
jeszcze wczesna ciąża, więc to nie problem zmienić lekarza prowadzącego :happy:
co do tej kobiety która była tylko 3 minuty, to nie jest ani trochę normalne, no chyba że faktycznie wleciała tylko z wynikami a była na wizycie np dzień wcześniej, ja też w poprzedniej ciąży czasem wpadałam żeby pokazać cholesterol, bo mnie wzięła cholestaza ciężarnych i musiałam pod królówkę isć :/
musze popytać jakie są ceny porodu w prywatnych szpitalach bo za takie traktowanie jak u nas to ja podziękuję
 
jeszcze wczesna ciąża, więc to nie problem zmienić lekarza prowadzącego :happy:
co do tej kobiety która była tylko 3 minuty, to nie jest ani trochę normalne, no chyba że faktycznie wleciała tylko z wynikami a była na wizycie np dzień wcześniej, ja też w poprzedniej ciąży czasem wpadałam żeby pokazać cholesterol, bo mnie wzięła cholestaza ciężarnych i musiałam pod królówkę isć :/
musze popytać jakie są ceny porodu w prywatnych szpitalach bo za takie traktowanie jak u nas to ja podziękuję

pojde do innego lekarza tylko zastanawiam sie kiedy? Ten do ktorego chodze obecnie powiedzial ze jak wszystko bedzie dobrze to mam sie zjawic 07.10 z wynikami badan ( napisal na karyeczce ) i teraz nie wiem czy do tego nowego isc tez dopiero poczatkiem pazdziernika i zrobic badania ktore mialam zrobic czy isc wczesniej? co bs zrobila na moim miejscu
 
pojde do innego lekarza tylko zastanawiam sie kiedy? Ten do ktorego chodze obecnie powiedzial ze jak wszystko bedzie dobrze to mam sie zjawic 07.10 z wynikami badan ( napisal na karyeczce ) i teraz nie wiem czy do tego nowego isc tez dopiero poczatkiem pazdziernika i zrobic badania ktore mialam zrobic czy isc wczesniej? co bs zrobila na moim miejscu
wiesz, jak płacisz za wizytę to po co płacić 2 razy, zrób te badania i pójdź z nimi juz do nowego lekarza, ja bym raczej tak zrobiła :)
 
dziekuje ci bardzo za rade:-)
miło jest tak z kims popisac to czekam do siódmego - mam nadzieje ze bedzie dobrze- i z wynikami badan lece do nowego lekarza
zycze wam duzo zdrowia;-)
 
czesc dziewczyny
jeste tu nowa chciala bym sie podzielic z wami moimi obawami.
jeste na poczatku ciazy jakis 2-3tydz. lekarz u ktorego bylam robil mi usg byl pecherzyk ale bardzo malenki-ledwo widoczny. lekarz powiedzial ze to za wczesnie na cokolwiek ale dal mi luteine dopochwowo bo mialam przez dwa dni lekkie plamienia, a oprocz tego kazal zazywac folik. boje sie bo prawie caly czas odczuwam bole po bokach brzucha. :no: i nie wiem czy wszystko jest ok a nastepna wizyte mm dopiero za 3 tygodnie

wiesz martwilabys sie jak bys byla w 6 lub 7 tc i amalusi pecherzyk. a teraz to oszczedzaj sie. kazda ciaza inna
 
reklama
Witam, moje obawy są dziwne i czasem mnie śmieszą. Od poczęcia mineło już 19 dni, do gina ide w przyszłym tygodniu, niestety tak mam wizyte. Mnie dręczy to, że przed ciążą zażywałam środki na odchudzanie, ciąża nie była planowana. Gdyby tal było, odstawiłabym je znacznie wczęśniej. Czytałam tyle, o chemii w organiźmie, o środkach które niszczą zarodki. Zwariować można, a do wizyty u gina nic nie wiem. Nie potrafie przestać o tym myśleć, więc dodatkowo się stresuje. Dodam tylko, że 27 września jest nasz ślub i to też dokłada mi nerwów.

Pociesza mnie tylko jedna mała i bardzo głupia nadzieja, że różne kobiety różne rzeczy zażywały czy piły w czasie ciąży a ich dzieci rodziły się zdrowe i szczęśliwe.

Takie są właśnie moje obawy..
 
Do góry