reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze obawy

reklama
Takie czekanie na USG nie jest latwe przyznam..Juz bym dawno poleciala, ale wiem, ze to jeszcze za wczesnie i nie ma po co. Trzeba poczekac. Tylko tak dziwnie, bo nic jeszcze nie widac, objawow malo i wlasciwie jedyne co to to, ze sie wie, ze sie jest w ciazy i tyle.
Tez mam takie glupie mysli a propo poronienia...Ale wiem, ze jakby cos bylo nie tak to bym krwawila, a nie krwawie. Juz bym chciala zeby bylo widac i czuc....:-)
 
Witajcie dziewczyny!
Dziś odebrałam wyniki badania beta hcg i wynika że jestem w 2 tyg ciąży... (owulacje miałam 2 września), strsznie sie zdenerwowałm bo dziś zauważyłam u siebie lekkie brązowe plamienie. Napiszcie mi proszę czy któraś z Was miała coś takiego alebo słyszała czym to jest spowodowane, dodam że dziś powinnam dostać @... Chciałm iść od razu do lekarza ale strasznie sie ciezko doatac i dopiero zapisalam sie za tydzien :-(... Moze panikuje ale nie spodziewalam sie zadnego plamienia....
 
Witajcie dziewczyny!
Dziś odebrałam wyniki badania beta hcg i wynika że jestem w 2 tyg ciąży... (owulacje miałam 2 września), strsznie sie zdenerwowałm bo dziś zauważyłam u siebie lekkie brązowe plamienie. Napiszcie mi proszę czy któraś z Was miała coś takiego alebo słyszała czym to jest spowodowane, dodam że dziś powinnam dostać @... Chciałm iść od razu do lekarza ale strasznie sie ciezko doatac i dopiero zapisalam sie za tydzien :-(... Moze panikuje ale nie spodziewalam sie zadnego plamienia....
nie denerwuj się
plamienie na początku ciąży nie powinno byc groźne, ja w poprzedniej ciąży plamiłam na brązowo przez 3 dni, w czasie którym mniej więcej powinnam dostać @ co mnie zmyliło, przez to długo nie robiłam testu :p
 
nie denerwuj się
plamienie na początku ciąży nie powinno byc groźne, ja w poprzedniej ciąży plamiłam na brązowo przez 3 dni, w czasie którym mniej więcej powinnam dostać @ co mnie zmyliło, przez to długo nie robiłam testu :p

Dzięki za odpowiedz, tez mysle ze to plamienie jest zwiazane z teminem @... Rety jeszcze nie wierze w to ze bede mamą :sorry2:
Pozdrawiam ciepło! :-)
 
Widzę dziewczyny, że wiele z nas ma podobne objawy. Ja też czekam na usg - 30 wrzesnia, bo na pierwszym usg był tylko pecherzyk bez echa zarodka więc tez ciągle sie denerwuje czy wszystko sie dobrze rozwija. Ale mysle ze za kilka tygodni w koncu z każad z nas napisze, ze ciaza sie rowija ok. Narazie wiekszość z nas musi uzbroić się w cierpliwość i czekac na kolejny termin usg.
 
dzisiaj rano pokłóciłam się z tatusiem maleństwa, wyłączyłam telefon i ryczę
z tych nerwów aż mnie brzuch zaczął boleć :(
fasolce się pewnie też udziela :(
 
reklama
Do góry