reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maluszkowe rozterki

Dawidek od jakiegoś już czasu sam stoi, puszcza się podparcia i stoi.
WIelką radochę mu sprawia wspinanie się po schodach (oczywiście przy asekuracji rodziców). Jak może wspinać się po schodach to zaśmiewa się w głos:-).
No i już bardzo ładnie okazuje swoje niezadowolenie i złość.:tak:
Gratulacje dla Dawidka.
Julek jak stoi to tez sie puszcza a jak mu się udaje ustac(coraz częściej ) to tez ma radoche z tego nie ziemska.
 
reklama
Blania do spania sama sobie trzyma butelke z mleczkiem i sama sobie wklada monie do buzi, potrafi juz postac okolo nawet 1min bez trzymania, chodzi wokolo wszystkiego co sie tylko da. Wchodzi do pralki:tak:na w pol bo wiecej sie nie zmiesci, w wanie staje i klaszcze raczkami:-Dpokazuje ze chce jej sie spac zkaladajac raczke na glowe:-D wklada sobie paluszka do ucha jak ja swedzi w srodku:-D
przyciaga sobie lyzeczke do buzi jak sie zamysle :-D
zbiera wszystkie paproszki z ziemi i wkalda do buzi - maly odkurzacz:-D:-D:-D:-D cala Blanciaaa:-D
 
Moj Vic tez juz potrafi stac bez trzymania przez pare sekund.
A co do odkurzacza...to moga sobie podac rece:tak:
Ostatnio nauczyl sie sciagac czapke z glowy, najlepszy mam ubaw jak zaloze mu kaptur a on ciagnie myslac ze to czapka..i nie moze sciagnac, tak slodko sie zlosci i walczy z nim:tak:
 
hehhee moja tez wszystko wyzbiera z dywanu:-D Moja mama niedawno nauczyla Amelcie wyciagac reke gdy mowi czesc,a gdy załoze sweter z zamkiem to sadzam ja na moich kolanach i zasuwa i odsuwa mi zamek i tak w kolko.Dzis w przychodni gdy zobaczyla inne dzieci to tak sie rozgadala,robila kosi kosi,smiala sie byle tylko kogos zaczepic:-D
 
reklama
Gratulujemy zabkow ,
a ja dzis zauwazylam ze Blance idzie gorna lewa 2-albo 3 :szok::tak:-juz nie pamietam dokladnie- bo strasznie krzyczala jak sprawdzalam, jest wielki zebicho:szok::tak: i to taki kiel, musi sie tylko przebic bo tak wystaje strasznie az biale dziaslo sie zrobilo, a pod palcem czuc zebola wielkiego:tak::-) i dlatego taka marudna jest strasznie a o 1gornych cisza :baffled:.. ma narazie tylko 2 na dole i ten teraz 2 lub 3 bedzie - ale smiesznie bedzie wygladac :-D:-D:-D
 
Do góry