reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
oj taktak u nas nie ma regularności ja napisałam przykładowy rozkład dnia ale jest różnie 3rzeczy tylko sąregularne
zasypianie20-20.30
pobudka na cyca5-5.30
i kąpiel 19.15-19.30

Niki taż jeszcze nie bierze nóżek do buźki i się nie obraca na brzuszek ani na plecki ale za to do siadania to pierwszy mógłby tak długo długo ale ja mu jeszcze nie pozwalam

byliśmy dzisiaj na szczepieniu p. doktor obejrzała Nikusia ,zważyła i pyta się czy karmię piersią ,a ja ,że tak, a ona mówi, że jak na piersi to dużo przybył na wadze.waży 7520, a według obliczeń powinien 6100. tyle to on w 3 m-c ważył. Pytałam się o podawanie deserków albo zupek ,a ona ,a po co przecież na razie cyc mu wystarcza no i tyle się dowiedziałam .Ale i tak mu dam jakieś jabłuszko tylko może w przyszłym tyg jak pojadę do miasta a małego zostawię z tatą to mu każę dać . Nikuś szczepienie przeżył:-( no i teraz o 16 zasną i śpi w moim łóżku w samym rampersie bez rękawków rozłożony na krzyża i troszeczkę pojękuję chyba go boli .Jak wracaliśmy to w samochodzie był w samym rampersie a był tak mokry że po policzkach kapała mu woda .:szok: i fotelik był cały mokry
 
O! larkaa ja też chętnie poznam ten schemat z którego korzystasz i prześwietlę nasze 'noce i dnie' ;) Jasne, że mogłabym sama poszukać czegoś takiego i pewnie bym znalazła, ale kto wie czy ten sam, a jeśli Ty już znalazłaś coś godnego uwagi i polecenia to czemuż by nie skorzystać.
Natalia spała dziś znów więcej niż przez minione dwa dni, teraz też śpi od 16.40 zobaczymy jak długo jeszcze pośpi. Oczywiście ja chodzę, co 5 minut i zaglądam czy aby na pewno śpi i cały czas wydaje mi się, że ją słyszę. Tak będę łazić, aż w końcu sama ją wybudzę, bo im człowiek chce się cieszej zachowywać, tym bardziej odwrotny ma to skutek ;) Przynajmniej w moim przypadku tak jest. Jestem przewrażliwiona. Idę sprawdzić czy śpi ;)
 
Rufka po co tyle chodzisz ;-)jak sie obudzi da Ci znać, a jak nie da znac zaraz po obudzeniu to chwile później :-) bierz przyklad z córki i relaksuj sie jak ona sie relaksuje ;-) ja zawsze czekam az mnie syn zawoła sam, bo czasem sie obudzi i jeszcze sie troche soba zajmie

jolek2 mój tez sie tak poci - zazwyczaj nosidelko jest mokre pod lebkiem. cały wysypany jest potówkami. nawet jak w samym body lezy to też sie poci :szok:
 
w tej książce do której link podawałam
-Kazde-dziecko-moze-nauczyc-sie-spac
na przedostatniej stronie jest taki schemat, poprostu go sobie wydrukowałam i już drugi dzień wszystko zapisuje :)
 
Cześć dziewczyny!
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, jakiś czas temu udzielałam się troszke na tym forum:tak: Ostatnio zupełnie czasu brak na pisanie, ale poczytuje was czasami.
U mnie zupełnie na bakier z regularnymi porami jedzenia i w dzień i w nocy, jedyne co zawsze jest na czas to kąpanie i spanie, a reszta to przeróżnie niestety.
jolek2 Mój Daniel też tak się poci:szok::szok: Dziś miał całe czoło zroszone kropelkami potu:-(
 
reklama
Do góry