reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

wyrzucić wszystkie wagi ! ale juuuuuuż !!!
ja z moją dawno się pokłóciłam :-)

macy ja tez mam strasznie cycki poorane ! całe sa w pręgi ....
ale już się nie przejmuje bo.... pokazałam ostanio Michałowi jakie mam paskudne rozstępy to tylko zrobił zdziwioną mine "ja nic nie widze - wymyślasz jak zwykle" hahahaha więc co jak będe się przejmować jak on ślepy to ja na siłe nie bede mu wciskac ze mam paskude cycochy ;-):-)
a co do operacji.....to ja Amelce odciągne z wypłaty w przyszłości hihihi :-D:cool:
 
reklama
Tysiolek - no to zazdroszcze ze masz "niewidzacego" meza. Mi co prawda nie zrobil sie w ciazy ani jeden rozstep, ale z okresu dojrzewania mam cala mase na cycorkach, biodrach i pupie. Moj to nawet takie stare i wyblakle widzi, moj cellulit, wszystko normalnie...:szok: A teraz po porodzie patrzy na moj flaczek na brzuchu:confused2:
 
odkąd karmię z butli waga mi stanęła ciągle plus 10:-( ale damy radę:tak:zamówiłam płytę dvd będziemy się z Jasiem pilatesować:-D
 
U mnie rozstępu pojawiły się na wewnętrznej stronie ud i oczywiście cycorki- wyglądają jak słoneczka:)
Gratuluje tym, które wróciły do swojej wagi z przed ciąży i tym, którym zostało niewiele.
Macie jakieś sprawdzone diety do zastosowania, bo u mnie 10 kg do zrzucenia, a waga stoi w miejscu. Od miesiąca robię brzuszki i nic :(
 
Wiem, że temat został już wyczerpany ake nie wiem gdzie....
Musszę sobie kupić pas na brzuch bo śmigam na weselicho i chrzciny a z tą oponą nijak nie mogę sukienki założyć. Czy może mi ktoś polecić jakiegoś konkretnego producenta, firmę albo sklep? Zielona jestem w temacie..
Z góry dziękuję.
 
Wiem, że temat został już wyczerpany ake nie wiem gdzie....
Musszę sobie kupić pas na brzuch bo śmigam na weselicho i chrzciny a z tą oponą nijak nie mogę sukienki założyć. Czy może mi ktoś polecić jakiegoś konkretnego producenta, firmę albo sklep? Zielona jestem w temacie..
Z góry dziękuję.

Pod sukienkę to może takie specjalne majtki wyszczuplające bo pas byłoby chyba widać;-)
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tabletkami anty a karmieniem piersią:/???bo już się pogubiłam a idę dziś na kontrole.:sorry::sorry::sorry:
Poki karmisz, mozesz brac tylko cerazette. Minus przy nich taki, ze trzeba brac o konkretnej godzinie, bo maja mala tolerancje czasowa. Ale lepsze to niz zastrzyk.

Yol_a, patrze na ten Twoj suwaczek i tak mi sie nasunelo, ze tam nie butle byc powinny a cyce! :-D
 
Do góry