reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

Tysiolek ja bym chciała spirale, ale w sumie nie wiem czy opłaca mi się ją na rok - max dwa lata zakładać.
Sercadwa jak są gorące to przykładaj liście z białej kapusty, będzie lżej :-) Przetestowałam na sobie, działa.
 
reklama
Dziewczyny ktoś pisł o stronie szpitala, na której jest zestaw cwiczeń po cc, ale oczywiście nie mogę znależć:zawstydzona/y: Mogę prosić o pomoc?
 
Sercadwa jak są gorące to przykładaj liście z białej kapusty, będzie lżej :-) Przetestowałam na sobie, działa.[/QUOTE]
Są gorące:-(...choć dziś to już super.Liscie tez przykładałam ale zabawy z tym tyle ,ze wytrwałam jeden dzień.Co zrobiłam okład to mały zachciał cycka i latałam myć a bolały przy każdym dotyku...:-(Zamówiłam sobie muszle laktacyjne,bardzo liczyłam na to ,że przyjda wczoraj ale niestety:-(Teraz do poniedziałku muszę czekać:-(.
 
mnie też brzuch boli, od wczoraj dużo dźwigam małego bujam, podnoszę się z nim z dosyć niskiej kanapy, nawet mam wrażenie, że rana mnie dopiero teraz pobolewa:eek:

dziewczyny znacie jakiś fajny krem na rozstępy? żeby je rozjaśnić? bo że znikną to nie wierzę:sorry:
 
mnie też brzuch boli, od wczoraj dużo dźwigam małego bujam, podnoszę się z nim z dosyć niskiej kanapy, nawet mam wrażenie, że rana mnie dopiero teraz pobolewa:eek:

dziewczyny znacie jakiś fajny krem na rozstępy? żeby je rozjaśnić? bo że znikną to nie wierzę:sorry:
No właśnie też mam ten problem:sorry: Stosowałam balsam poporodowy z pharmaceris, krem mustela i poprawy nie widzę:no: Wybieram sie na mikrodermabrazję do kosmetyczki, podobna są efekty, oby:confused2:
 
No właśnie też mam ten problem:sorry: Stosowałam balsam poporodowy z pharmaceris, krem mustela i poprawy nie widzę:no: Wybieram sie na mikrodermabrazję do kosmetyczki, podobna są efekty, oby:confused2:
Pharmaceris stosowałam w ciązy przeciw rozstępom i wyglądam jak tygrys:rofl2:
polecali mi mustele - sama nie zdążyłam jeszcze spróbować - mówisz, że nie działa? pewnie wszystkie te kremy można sobie o kant d... rozbić. Trzeba zbierać na laser - ktoś wie ile to kosztuje?
Usuwanie rozstępów, rozstępy-likwidacja, usuwanie rozstępów, fraxel laser - Laser-Medica, Szczecin, zachodniopomorskie
 
Pharmaceris stosowałam w ciązy przeciw rozstępom i wyglądam jak tygrys:rofl2:
polecali mi mustele - sama nie zdążyłam jeszcze spróbować - mówisz, że nie działa? pewnie wszystkie te kremy można sobie o kant d... rozbić. Trzeba zbierać na laser - ktoś wie ile to kosztuje?
Usuwanie rozstępów, rozstępy-likwidacja, usuwanie rozstępów, fraxel laser - Laser-Medica, Szczecin, zachodniopomorskie

ja stosowałam cała ciąże Pharmaceris przeciw rozstępom i nie mam ani jednego. Wydaje mi się że tak jak do celullitu tak i do rozstepów trzeba miec poprostru skłonności (ja mam do tej pierwszej przypadlosci-za chiny nie moge sie pozbyc tej skórki pomarańczowej):tak::tak::tak:

,musze sie wam pochwalic ze wczoraj przymierzylam spodenki ktore mam w szafie okazalo sie ze juz sie w nie mieszcze!!!tak mi sie to spodobalo ze postanowilam dokladnie obejrzec moja figurke w lustrze (wczesniej tego unikalam-nie chcialam sobie psuc humoru) i powiem wam ze jestem z niej juz zadowolona. wygalada to lepiej niz rzed ciaza mimo iz na plusie jescze 2,5kg. ale bioderka mi sie rozeszly ,nozki troche schudly i jakos takich proporcji nabralam;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Beti - gratuluje ci samopoczucia po przeglądzie :-D Nie mogę się doczekać takiej chwili....:-p
Co do rozstępow proponuiję też samarowac witaminą E - przekłuć kapsułkę i smarować olejem. Wit E wygładza skórę - może i pomoże na rozstępy i je wygładzi, wybieli. Nie mam doświadczenia bo nie mam rozstępów ale sprawdzone na innych problemach na skórze.
 
Do góry