reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki :)

reklama
Kochane jak te nasze bable cudnie rosną, serce sie raduje. Podziwiam wszytskie
Bachucha rewelacja zabawy z knigą i balonami
Eywa śliucznie na chrzcie a jaki torcik pycha bucikowy, ja miałam bobaska pod pierzynką i to na dwóch tortach
Dranissimo wreszcie cykasz foty, nadrabiaj KOchana nadrabiaj
a teraz my: Chrzest Wiktoria 21.08.jpgDSC03434.jpgDSC03435.jpgDSC03436.jpgDSC03441.jpgDSC03442.jpgDSC03451.jpga z kościołka będą później jak dostane od naszego fotografa.
 
Wow, ale fajne zdjatka ;-)
bachucha fajny smyk! :-)
beata, wlasnie takie zdjatka lubie, gdzies w plenerze, naturalne i.. z ktoryms z rodzicow, zwlaszcza z tata sa wyjatkowe, bo ze mama sie zajmuje to chyba naturalne, a tatusiowie to roznie z tym bywa i dlatego te sa takie fajne :-)
herbtita Mala jest swietna! I ten torcik.... mmmmmniam mniam! :-D
 
Adaś dostał żółwia - trochę przez przypadek, bo maja Mama chciała go przetrzymać na później jak będzie starszy - jednakże Adaś zapalał do niego miłością wielką i teraz jest jedną z najbardziej miętoszonych, ściskanych i oblizywanych zabawek :-)
(wyprałam go rzecz jasna i wyjęłam ze środka piszczadło :-p )

wieczór:


ranek :mrgreen:
 
Oj dziewczyny, nie byłam na BB chyba ze dwa miesiąca, zaczęłam nadrabiać od zdjęć, przejrzałam od stronki 150. Jak czas szybko leci!
Maleństwa takie słodkie że tylko schrupać. Cudeńka kochane!
Przypominamy się też, w niedzielę skończyliśmy 4 miesiące:))))
ALIM5581.jpgALIM5649.jpgALIM5677.jpgALIM5690.jpgALIM5748.jpgALIM5775.jpg
 
reklama
Do góry