reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze fotki :)

aenye ty syreno jedna, nad morzem wychowana i plywac nie lubi??? i zimnej wody??? Szok. Naprawde. Szok.

Ja nie lubie SAMA na basen isc, bo stoje w miejscu :-D nie plywam bo nie lubie plywac, ale z dziecmi i wszelakie aquaparki uwielbiam, zawsze bawie sie jak dziecko :-D a te w tych cieplych klrajach to sa wogole megasne, superasne :-D:-D
Lubie tez te parki rozrywki z tymi wszystkimi kolejkami gorskimi co dogory nogami cie wioza i wogole adrenaline :-D ale ktos musi mnie popchanac, sama nie wejde, ale potem sie zachwycam.
Tyle o mnie.

Upss znowu nie ten temat ;-):-D:-):laugh2:
 
reklama
jeszcze trochę nas :)

PA188842.jpgPA188848.jpgPA188876.jpg
PA198995.jpgPA209042.jpg
ubrany.jpgpralka.jpg
 
sliczny Adi :-) a fota z pralka boska! moj tez uwielbia sie patrzec, jak to sie kreci :-) super!

asiunia,
nom, nie lubie plywac i koniec. a za dzieciaka to by mnie w zyciu nie wyjeli z wody, od rana do nocy bym siedziala, szczekajac zebami nawet. za to parki rozrywki i rollercoastery to uwielbiammmmmmmmm!!!!! UWIELBIAM :-D
 
sliczny Adi :-) a fota z pralka boska! moj tez uwielbia sie patrzec, jak to sie kreci :-) super!

asiunia,
nom, nie lubie plywac i koniec. a za dzieciaka to by mnie w zyciu nie wyjeli z wody, od rana do nocy bym siedziala, szczekajac zebami nawet. za to parki rozrywki i rollercoastery to uwielbiammmmmmmmm!!!!! UWIELBIAM :-D

tak Adi cudny :-)
aenye- moja mama ma taka teorie że w dzieciństwie zjadła za duzo lodów i teraz nie lubi zjadła swoje w życiu już to może Ty masz tak z pływaniem???
a na basen chce mi się bardzo bo mi się w domu nudzi a i ćwiczę nurkowanie z małą w wanience narazie wylewam 2 kubki wody na głowę. jest ok.
 
coś tu cisza, więc trza rozruszać towarzycho:)
najpierw zdziwko nr 1:-)
P1020666.jpg
tu jestem taka śliczna w tej misce, prawda?P1020668.jpg
z kumplem zawsze raźniej:)P1020661.jpg
i takie tam;)P1020665.jpgP1020670.jpg
 
reklama
Do góry