reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Niech Wam jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.

Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!
 
reklama
Wszystkim mamusiom i ich rodzinkom życzę Wesołych Świąt
Pogody, słońca, radości,
W niedzielę dużo gości,
W poniedziałek dużo wody
- to dla zdrowia i urody.
Dużo jajek kolorowych,
Świąt wesołych, oraz zdrowych!
 
hejka
jak tam po świętach, mnie bolą nózki, pogoda piękna wiekszośc dnia spedzana na podwórku
Anulka a gdzie jeszcze jedno dziecko do domu...daj spokój dość mi moich czortów, dziecko zabierałam ze szpitala do rodziny zastępczej, mały taki śliczny szkoda, że ma tak durną matkę, a drugiej strony fajnie bo ktoś kto nie może mieć dzieci dostanie ślicznego dzieciaczka
 
Ostatnia edycja:
Witam sie poswiatecznie:)
Gosiu my tez se naspacerowalismy. Troche sie spalilo ale i tak ciezko po tych swietach jakos:) Boze jak zal takich maluszkow;( nie rozumiem jak mozna byc takim czlowiekiem?! Miejmy nadzieje ze w tej nowej rodzinie pokochaja go mocno i bedzie szczesliwy mimo wszystko..
 
Ja też witam po świętach:-)Ach było małe zamieszanie,ale to jest dłuższy temat do pisania a teraz już na nic nie mam siły:-(Juro szczepienie,mam nadzieję,że tym razem będzie spokojnie.Buźka dla wszystkich:)
 
Ja już się melduję!

Witajcie po świetach! Mam nadzieję że udało wam się trochę odpocząć. Ja troszkę wypoczęłam, byliśmy z mężem w Zakopanem i w Wiśle, zrobiliśmy też rajd po Bielsku-Białej - SAMI!! Było fajnie, inaczej niż z dziećmi, ale trochę pusto i tęskniliśmy za naszymi panienkami.
Trochę padnięta jestem po podróży, bo Majka puściła nam pawika w samochodzie. Na szczęście to była tylko jednorazowa sprawa.
Uciekam teraz do moich maluszków, zajrzę do was później.
 
Rzeczywiście cisza. :)
Ja dziś jadę z dziewczynkami do mamy do soboty. Wzieła pare dni urlopu i pojadę dla zmiany otoczenia. Co prawda mieszka niedaleko ale odpocznę psychicznie może ciut. Lecę pakować ubrania dla małych i jeszcze muszęogarnąc mieszkanie troszkę żeby mąż miał porządek :)
 
hej
Święta święta i po świętach. Ale ciężko po nich ze 3 kg do przodu.
Jaka u was pogoda u nas Katowice wczoraj grzmiało i co jakiś czas deszczyk popadywał.

Wczoraj chłopaki znaleźli sobie zabawe wspinali się na łóżeczko i trzymając się za szczebelki najpierw stawali na nim a później zwisali. A Kamil to nawet wymyślił i chwytał się blatu stołu i zwisał. Trochę niebezpiecznie bo niedajboże palce by się obślizgnęły i leci. Nie wiem co oni jeszcze wymyślą co dzień to coś innego.
Zauważyłam że bardzo od siebie zgapiają jak jeden coś wymyśli ten drugi obserwuje jakiś czas i dalej to samo.
A o zabawki to się fest kłócą i przy tym krzyk jak nie wiem. Nieraz to juz głowa pęka nie wiem ile człowiek wytrzyma.

Chciałam jeszcze zapytać kiedy szczepiliście swoich przeciw różyczce, śwince, odrze i jaką szczepionką?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry