reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Anulka - zdrowiejcie. U nas Julka zamiast samodzielnego chodzenia woli za rączkę z mamą (strasznie ją to śmieszy jak idziemy :) ) Ona zgłębia inne umiejętności. Wspinanie się. Wejdzie wszędzie: szuflady, pudła... ale chodzić samemu nie czuje takiej potrzeby. A spacer trzeba zakończyć drzemką a nie chodzeniem :)
 
reklama
Witajcie, dzięki jeszcze raz wszystkim za miłe słowa, nie jest lekko....ciągle komuś tłumaczyć co się stało, jak to się stało...to wywołuje łzy:(, no i ciągle staram się myśleć,że będzie dobrze,ale tyle niewiadomych mam, np.jak teraz się będzie rozwijać moja kruszynka, jeśli do tej pory dzieliła wagę i resztę rozmiarów z rodzeństwem, niby wszyscy mi mowią,że nadrobi a lekarka mówiła ,że jest wszystko ok, jeszcze tydzień do nast.usg, ale się boję, ciąglę się wsłu****ę w mój brzuch, wyczekuję ruchów, które są małe, nie wiem czy 19 i pół tyg.to powinno już być dużo czy jeszcze czas, jak tylko się nie rusza to już panika....a tu jeszcze połowa.
iws- z miłą chęcią zostanę tutaj, chociaż rzadko bywam i rzadko się udziela, ale zaglądam i czytam:)
wszystkim solenizantom, małym i dużym - najlepszego,
chorowitym - zdrówka- nasz Szymcio zakaszlony jak nic, cały czas kaszle ...taka pora roku chyba
nie sposób Was wymienić z imiona więc tak ogólnie, pozdrawiam:)
 
basiu na pewno jest ci ciężko, ale ja myślę że tak miało być. A drugi dzidziuś nadrobi, daj znać po USG jak poszło. Co do ruchów to wiem że to jest sprawa indywidualna. Ja czasami panikowałam bo kilka dni w ogóle nie czułam jednej dzidzi, okazywało się że jest tak ułożona że kopie w łożysko a to jak poduszka amortyzuje wszelkie wstrząsy. Tak więc bądź dobrej myśli:tak:

iws jak to jest mieć brata bliźniaka? Porównywali Was w szkole? Odrabialiście lekcje po połowie, a potem spisywaliście od siebie? Musieliście ciągle tłumaczyć że jesteście bliźniakami? Ciekawa sprawa:tak:
 
Iws dzieki. Dziewczynki z dnia na dzien coraz zdrowsze..Mam nadzieje ze kupki tez sie unormuja lada chwila:) Moje dziewczynki na spacerze spia tylko jak jest akurat pora spania. Wiec tak 10-11 albo ok 15 a jak wyjde z nimi tak pomiedzy to w zyciu nie zasna bo wszystko je interesuje. Kazdy piesek..pociagi kolo nas jezdza:) jak widza pieska krzycza JA JA (w ich jezyku to hau ha:D) a jak pociag to raczkami pokazuja ciuch ciuch:D
No wlasnie Iws a jak to jest miec brata blizniaka? ja mam brata starszego o 2 lata i nigdy sie nie rozumielismy..jakis inny jezyk mamy!;) Ale odkad urodzily sie moje dziewczynki jest u nas czestym gosciem i poprostu je uwielbia!:) az w szoku jestem ze az tak!

Yenefer cenne rady w tym artykule tylko znowu pisza zeby nie ubierac tak samo:/ a ja tak sie juz przyzwyczailam;)

Basiu napewno jest Ci ciezko, ale musisz byc silna! najgorsze to tlumaczenie wszystkim ktorzy nie wiedza co sie stalo;( to musi byc strasznie przykre;( Co do ruchow ja odczuwalam slabo..dopiero po 30tyg jakby ciut wyrazniej..tez sie zastanawialam czy wszystko jest ok ale trzeba myslec pozytywnie..wiem ze to nielatwe w Twojej sytuacji ale pozytywne myslenie dziala cuda czesto! Pozdrawiam serdecznie! Duzo sil!
 
Witajcie, my właśnie dzisiaj wyszliśmy ze szpitala byłam z Patryczkiem 5 dni bo miał zapalenie oskrzeli, niestety nie odpisze wam nic bo jeszcze nie nadrobiłam zaległości ale muszę się wam przyznać że bardzo odpoczęłam w tym szpitalu bo miałam pod opieką tylko jedno dziecko a nie jak codzień trójkę:-) Patryś też był bardzo grzeczny ale już więcej nie idę do żadnego szpitala, nie ma to jak w domku:-)
 
Hej mamcie.Ja tylko na chwilke wpadlam.Dzis zaliczylam kilkukilometrowy spacer i nogi mi znow wchodza do d..
Przyszly dzis sukieneczki na chrzciny:-) zrobilam mala przymiarke na Hani.Na zdjeciu bez bolerka i rajstopek.
zdjecie.jpg
 
reklama
Witam...
Gosia śliczne zdjęcia:-)Maluszki jak wystrojone,no i torcik wygląda przepysznie:tak:
Yen zazdroszczę wyjścia.Ja niestety wogóle tutaj nie mam z kim zostawic dzieci.Dziadki daleeeeko...Ale teraz jak będziemy w Polsce wybieram się tylko z M.do Zakopanego.Na 2dni,ale to zawsze coś:tak:
Iws ani się obejrzysz dziewczyny będą Ci uciekac:-DU mnie już się rozbiegują w dwie strony.I którego tu łapac??????U nas już wiosna i ja ostatnio kupiłam moim adidaski nike i fila.Są bardzo fajne,profilowane.Idealne na taką pogodę.I słuchajcie,dałam za nie tylko 10euro:tak:Ach,fajne są zakupy w Irlandii...
anulka dobrze,że z dziewczynkami lepiej:tak:Co do chodzenia,to u nas pierwszy zaczął Kacper a półtora m-ca później Zuzia.Dokładnie 10dni temu.
Basia ja wiem,że nasze słowa i życzenia nic nie wrócą,ale wierzę,że wszystko będzie już teraz dobrze.A z której części Irlandii jesteś?Ja mieszkam koło Galway.
Milenka wypoczęłaś ale pewnie się strachu najadłaś.Wiadomo nie ma to jak w domciu,nawet przy naszych dzieciaczkach:tak:
Gastone pięknie będą się dziewczynki prezentowac.Śliczna kreacja:tak:

Teraz w skrócie,co się u nas działo...Niestety Paweł się nie odnalazł.Dziś mija 2tyg...Za 4dni Garda wstrzymuje poszukiwania.Wtedy możemy liczyc tylko na przypadek...
Byłam wczoraj na szczepieniu.Oj,płakały maluchy:-(Ale tylko przy ukłuciu...Pytałam o tą egzemę u Kacpra,ale powiedziała,że jeszcze nie ma stanu zapalnego i narazie nic nie da.Kazała tylko nawilżac.Masakra jakaś,ma to od kilku m-cy,raz jest lepiej,raz gorzej,widzę,że czasem go swędzi a ona nic innego nie przepisze.Zadzwoniłam do znajomej z Londynu,która pilnuje dzieci u p.dermatolog,wysłałam zdjęcie.No i dała mi nazwy dwóch maści.Zaraz poszłam do apteki i wykupiłam.Mam nadzieję,że to choc trochę pomoże.Ale tak czy tak jak będę w Polsce to pójdę do lekarza...Pytałam też o te płaczliwe,ostatnie dni i wieczory Kacperka,okazało się,że to na ząbki.Jeszcze ich nie mają,więc może iśc kilka na raz i po prostu dziąsełka go tak bolą.Maści na ząbkowanie się nie sprawdzają ale kupiłam rewelacyjne granulki,które wsypuje się do buzi TEETHA teething granules.Dziewczyny po pierwszej dawce widziałam,że mu bardzo pomogły:tak:
A u nas wiosna.Pogoda jest po prostu piękna.Wkońcu;-)Dziś maluchy były pół dnia na dworze.A jak dumnie jeździły w swoich rowerkach:-)
Dobrej nocki Wszystkim życzę i oczywiście przespanej spokojnie:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry