reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Gastone sliczne sukieneczki, Dziewczynki beda sie pieknie prezentowac.

My na szczescie juz mamy chrzest za soba, niestety (albo -stety) moje dzieci nie mialy jakis specjalnych ciuchów, przyjecie zrobili tesciowie.... Bardzo podobaja mi sie uroczyste, w pieknej oprawie przyjecia ale finanse wzieły góre i wyszlo skromnie ale dzieciaczki ochrzczone i to dla mnie najwazniejsze

Lenna tez mielismy wieczorem. Mialo byc po mszy ale ksiadz zgodzil sie aby bylo przed wieczorna msza.
 
reklama
Rainmanka dokladnie liczy sie to to, ze dzieciaczki ochrzczone a cala oprawa jest najmniej wazna.
My robilismy w restauracji, ale to tylko dlatego ze nie mamy tak duzego stolu bo 17 osob nam wyszlo i nie drogo bylo nawet, a jakbym miala tak wszystko szykowac to dopiero by bylo..nie wyobrazam sobie tego wogole.

A ja 29 maja mam komunie chrzesniaka. Prezent juz mam..jeszcze splacam, bo kupilam mu laptopa, ale takiego mini, nie byl taki drogi ale jak wiadomo przy naszych dzieciach to wiecznie malo kasy!

I jakby wszystkiego bylo malo..Julka od 2 dni chodzi i sandalki sciaga ciagle..i zorientowalam sie wkoncu wczoraj ze jej ciasno..Jakos 170zl wydalismy 2,5 miesiaca temu na buciki i juz nowe trzeba..Wlasnie co do bucikow. Dziewczyny jakie Wasze maluchy nosza? my mielismy teraz te Daniela BUCIKI ORTOPEDYCZNE - DANIEL - ROZMIAR 17cm/25 (1456050250) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy ale one maja zabudowany przod dosc mocno i wlasnie jak sie robia male to cisna palec. Fajne sa tego typu: Buty, kapcie Aurelka profilaktyczne roz. 19 (1463570704) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy bo maja przody odsloniete mocniej i mozna chwilke dluzej je nosic bo nic nie cisnie. Musimy szybko cos kupic bo na boso bedzie dziecko chodzic?;) Doradzcie jakie fajne i niedrogie najlepiej.
 
Witam ja znow sie odzywam po malej przerwie ale chyba rozumiecie ;-) Przegladnelam na szybkiego co naskrobalyscie ale juz polowe zapomnialam :-D
iws super ze wieczorek sie udal. Nam tez tego brakuje, chlopcy maja prawie 3 lata a ani razu nie spedzilismy czasu sami. Moze dlatego ze nie mam w poblizu rodziny.
jola moja siostra jakis czas temu tez wykryla guzek okazalo sie ze to zwykla niegrozna cysta ktora wypalili. Wiec licze ze u Ciebie tez to nic powaznego.

Mu mielismy dwie imprezy naraz. Nasz slub i chrzciny chlopakow. To bylo w grudniu 2 lata temu. Chlopcy mieli dwuczesciowe grube biale ubranko a pod nim odstrzeleni byli w garnitury :-D oczywiscie na weselu wszyscy byli zachwyceni nimi niz para mloda:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
skoro tak ładnie prosicie to nie mogę odmówić :))

chrzest.jpg


Ja też chrzest robiłam w restauracji i jestem bardzo zadowolona, jedzonko palce lizać, nie stałam przy garach, nie sprzątałam - u nas w domu był potem tort i inne ciacha, ale to już na luzie w ogrodzie - bo była piękna pogoda!
 
A my 28 maja mamy ślub, juz dziś zamówiłam zaproszenia, w tym tyg jade za sukienką się rozejrzeć.
Anulka drogie te butki, tymbardziej że dziecią starczą na kilka razy. Wszyscy tak narzekają na kase, a my z m potrafimy sproro zaoszczędzić i mamy oszczędnosci, nie jestem sknerą i potrafie dogodzić sobie, dzieciom i m, ale nie kupiłabym prezentu na który mnie nie stać i który musiałabym spłacać przez jakis czas, albo właśnie takie drogie buty, moja chrześniaczka dostała ode mnie na urodziny w grudniu wymarzony fotel za 230 a ana urodziny plac zabaw zrobiony przez moje m. Nigdy nie kupiłam nic na raty, ani nigdy nie brałam kredytu, tak samo moim rodzice.
 
a ja uwielbiam raty 0%:-D właściwie wszystko braliśmy na takie raty i wcale nie dlatego że nie mieliśmy gotówki, po prostu wolę żeby moje pieniążki leżały na lokacie i procentowały:tak: Ciesz się że nie musiałaś brać kredytu, ale ja wcale nie uważam go za zło wcielone. Daje on szanse wielu młodym małżeństwom na usamodzielnienie się, kupienie własnego M.
 
Oczywiście nie myśle że to takie zło, ale jak widze jak ktoś bierze kredyt na prezenty, na slub dziecka, na nowe agd, wycieczke :szok:
Ja niewierze w żadne raty, lubie coś kupić i za to zapłacić, ale jak myśle że kolega mojego m ma taką samą wypłate, jest kawalerem i mu nie starcza mysle że chyba coś jest nie tak, skoro my mamy dzieci i jeszcze z wypłąty odlożymy.
 
aa to wszystko zależy od tego jak dogadzasz swojej pupie:-) Ja kiedyś też nie potrafiłam oszczędzać, a teraz jestem fanką oszczędzania. Odkładamy z M na wszystko, na wakacje, na gaz (czyli ogrzewanie), na przyszłość, mamy subkonto dla dziewczynek itd Poza tym jestem dobra w wyszukiwaniu promocji, lubię jeździć do Lidla bo tam mój rachunek przy kasie jest zawsze niższy niż gdziekolwiek indziej. Ale lubię też dobre produkty. Wolę kupić droższe buty bo wiem że starczą na dłużej itp
 
No ja myśle że setno jest w rozsądnym wydawaniu, nie mamy lidla ale uwielbiam biedronke. No niektóre rzeczy faktycznie lepiej kupić firmowe, ale tylko NIEKTÓRE, niekupuje dzieciom zbyt wiele zbędnych rzeczy, choć zdarzyło mi się kupić im kilka zabawek, ciuchy kupuje im używane. Wole właśnie oszczędzać na przyszłość bo w przyszłóści więcej im się przyda, moi rodzice bardzo oszczędzali jak byłam dzieckiem, nieraz płakałam że nie mam nowych cymbałek tylko jako jedyna w klasie stare po rodzeństwie, a rodzice inwestowali i dzięki temu mam teraz duuuużo łatwiej. Myśle że mam to po moich rodzicach, oj za to to moge im podziękować.:tak:
 
reklama
biedronka też jest fajna :) I też lubię używane ciuszki, ale lubię też ubierać moje córki jednakowo a już w ten sposób trudniej kupić ubranka dla bliźniaczek. Ty masz łatwiej pod tym względem. A propos promocji - musimy je uwielbiać - bo przecież każda z nas dostała dzidziusia w gratisie:-D:-D:-D
 
Do góry