reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

gastone dzięki za szczegółowy opis odkurzacza. Fajna sprawa:tak: Co do literówek to nie przejmuj się, która z nas ich nie robi?:-)
Dziewczynki będą mialy swój wielki dzień :) Masz już kreacje dla nich i dla siebie?
iws mam nadzieję że wyjaśniliście sobie wszystkie sprawy między wami - super że było miło i że potrafiliście się wyluzować - ja jestem ostatnio jakaś zesztywniała:-(
Małgoń no widzisz jak chłopcy rosną - nawet się nie obejrzysz a będą mieć roczek jak moje panny!
anulka szkoda że nie macie śniegu - u nas jest przepięknie - dużo białego puchu, spory mróz i cudowne słońce.
 
reklama
Dla siebie nie mam,bo czekam az Max wyzdrowieje i pojedziemy w koncu na zakupy.
A dla dziewczyn mam juz bolerka,rajstopki ,czapeczki i wybralam juz sukieneczki tylko musze jechac do nexta i jak ich nie bedzie w sklepie musze zamowic w katalogu.
Ja jestem praktyczna i rowniez lubie skromne rzeczy.Nie lubie wydawac pieniedzy na cos co zaloze tylko raz.Wiec wybralm biale ,plocienne sukieneczki z krotkim rekawkiem.Pod to mam biale bodziaki i na to mam biale bolerka.Sukieneczki sa takie,ze beda chodzily w nich latem.Wiec nie beda tylko na jeden dzien ;-)
takie sukieneczki wybralam
Buy Flower Dress online today at Next Direct Rep. of Ireland
 
Yenefer u nas tez ladnie, mroznie i slonecznie wczoraj i dzisiaj, no ale bez sniegu. W sumie jak przez okno patrze to wiosne czuje juz, ale mrozi troche:)

Gastone sukieneczki cudne sa, napewno dziewczynki beda wygladac w nich ślicznie:)
 
Ja tak szybciutko...Witam Was gorąco.Nie mam głowy do pisania,ale będę do Was zaglądac.Wybaczcie...Nadal szukamy Pawła...
gastone śliczne sukienki:-DJa też myślę,że najlepiej kupic coś,co można założyc więcej razy.
iws widzę wieczorek udany,tylko pozazdrościc:-)
Miłego wieczorku...
 
Gastone my chrzcimy w ostatni weekend marca i gości zapraszamy do domu. W kanjpie koszty są takie że wolę w ciasnocie przyjąć 30 osób niż zapłacić 3 tys.Mama i teściowa pomogą i jakoś to będzie :)
Dla siebie ubrania nie mam dla dzieci też jeszcze nie ale pomysł na sukienkę dla Hani jest. Dostaliśmy od koleżanki z Irlandii piękną sukieneczkę ale fioletową i ma nam przysłać identyczną srebrną.
A dla Jerzyka muszę jeszcze poszukać bo pomysłów brak

Ja dziś ledwo żyję bo nie byłam z maluchami na spacerze a wtedy to one są nie do wytrzymania. I jeszcze to ulewanie..jak mi dziś chlapnęły ppo zjedzeniu jabłka z jagodami to myślałam że się zapłacze. A ręcę od tarcia vanishu to mam już mega zdarte bo WSZYSTKIE ciuchy są uwalone marchewką :)
 
cześć

Małgoń - ja też dużo jadłam w sumie do tej pory dużo jem, cały czas chodziłam i coś wcinałam. No i na początku też bardzo ale to bardzo dużo piłam wody mineralnej niegazowanej lub sok jabłkowy rozcieńczałam tą wodą. Do chyba 4 miesiąca to tak 2 litry wody żywiec.

Luka - Onna - do kisielu robionego z bobofruta dodaję Sinlac i wychodzi budyń.

Jolu - a kiedy zaczęłaś sadzać na nocnik?

Lenna - ja również jak wprowadzałam nowe pokarmy to u chłopaków był problem z kupkami. Michał to nawet robił co 4, 5 dni, biedny się męczył. Kilka razy pomagałam mi czopkami glicerynowymi, ale nie wolno za często żeby się dziecko nie przyzwyczaiło. A tak ogólnie to dawaj dużo picia, wody, wody z glukozą no i słoiczki ze śliwkami. No i trochę zahamowałm wprowadzanie nowych rzeczy.

No i tak z innej beczki odkąd pracuje tzn od 12.01.11 cały czas coś się niedobrego dzieje. Najpierw szpital (przerwa w pracy 2 tygodnie). Potem nieszczęście umarł mi dziadek (przerwa 4 dni odległośc 500 km) no i teraz kolejne nieszczęście nie minęło 2 tygodnie umarł wujek (przerwa 2 dni odległośc 500 km). Mam nadzieje że mnie nie zwolnią. No i że te nieszczęścia już się skończą. TO tyle jeżeli chodzi o użalanie.


Dobrej nocki życzę.
 
Ostatnia edycja:
lenka,my chrzcimy 29 maja i bede chłopakom sukienki szyc bo male garniturki mi sie zupełnie nie podobaja.sukienki tzn takie szatki chrzcielne jak chłopcy czasem maja do komunii,długie i całkiem proste.
odnosnie marchewki to weź im do jedzenia zakładaj jakies szlafroki albo co... :)
 
gastone bardzo ładne maci te sukieneczki, ja też jestem z tych praktycznych osób ale na chrzciny kupiłam im ręcznie robione szydełkiem sukieneczki, buciki, czapeczki i bolerka. Potem bez problemu sprzedałam, bo były na prawdę piękne.
ayla ciekawe jak chłopcy będą wyglądać w tych sukieneczkach? Ja też nie jestem przekonana do tych małych garniturków, ale podobają mi się np komplety z kamizelkami. W ogóle ludzie dziwnie ubierają swoje dzieci do chrztu. Jak ja chrzciłam moje dziewczyny to razem było 7 chrztów i niektóre dzieci były ubrane całkiem normalnie - niczym się nie wyróżniały.
zoska ja już od 2 m-cy sadzam na nocnik dwa razy dziennie - z dużym powodzeniem - ciekawe jak będzie później :)
 
Gastone sukieneczki piękne :) U nas chrzest tak jak u Ayla planujemy na koniec maja. Ayla ciekawi mnie te sukienki... bede czekała na fotki! Ja tez z tych praktycznych, chłopców planuje ubrać tak normalnie ale ciekawie, gajerków dla dzieci nie lubie, a tym bardziej takich typowych do chrztu... bleee! Ale juz widze oburzenie tesciowej i grzebanie w szafkach, zeby znalezc coś co bedzie przypominało ciuszki do chrztu... chociaz biały sweterek :) My też nie mamy zamiaru ubierac sie na galowo...tylko elegancko w naszym stylu :) ksiadz w naszej wiosce bedzie oburzony... ale co mi tam!
Yen wstawiłabys fotki w tych sukieneczkach, bardzo jestem ciekawa...

U na tez słonecznie i mroźno i piekny snieg... w naszym lesie jak w bajce :) tylko ze my za mali na saneczki :-)
 
reklama
Małgoń u mnie na szczęście ani mama ani teściowa nie cisną w kwestii ubrania.

Yenefer też jestem ciekawa tych sukieneczek
A mój mąż pytał po co je tak ładnie ubieramy skoro i tak będą miały kurtki i będą zawinięte w kocyk bo będzie zimno i po co jakieś specjalne ciuchy i w sumie nie wiem jak mu to wytłumaczyć

Ayla ja jestem bardziej za jakimś "męskim" strojem bez urazy oczywiście. Myślałam o spodenkach i jakimś ładnym sweterku

A wogóle robimy chrzciny w sobotę i musimy być na mszy o 18 i chrzest jest po mszy. Bardzo jestem ciekawa jak nam dzieci wytrzymają. Chyba po prostu wezmę wózek i może trochę pośpią
Kurde jutro szczepienie po ostatnim była masakra zobaczymy jak będzie jutro
 
Do góry