reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Ja ze swojej wiedzy nie miałam zapalenia, ale miałam gorączke na 4 dobe, ale byłam już w domu i panicznie bałam się jechać do szpitala, i jakos przeszło :tak:
IWS muszisz zrobić jakiś avatar inny bo zawsze się głowie która to maja a która julka, juz tyle razy zapamiętywałam i nadal niewiem. U yen nie ma to tamto bo są i tak identyczne :-D a u Ciebie zawsze nie moge sobie tego wypbrazić, także prosiłabym o jakieś ułątwienie :happy:
Wczoraj się zastaawiałam czemu łóżeczko stoi odsuniete,a teraz widze że chyba darek jakoś je odsuwa od ściany, bo pod łóżkiem zobaczył kontakt od anteny, a takiego zabezpieczenia nie mam :szok:
U mnie nie zwracają uwagi na papcie, no chyba że agata gdzieś znajdzie to przynosi mamie żeby założyć, jej jak ona będzie taka porządnialska to ja ogłupieje haha
 
reklama
rainmanka to fajnie, że coś się ruszyło z tym jedzeniem. U mnie dziś Nelcia zjada za każdym razem po 90, Floruś to od x czasu po 150.

A z tym zapaleniem to czasami wydaje mi się, że lekarze wydumują i może nic nie być, ale kolejna wizytka i kolejna, bo teraz trzeba niejako wyleczyć i dopiero koniecznie jak stwierdził zrobić cytologię. Żdnych dolegliwości nie mam. Trudno podejrzewać dr, ale ostatnio trafiłam na dentystkę co leczyła zdrowe zęby, przy tym taką kasę darła. Po 3 wizycie zorientowałam się i poszłam do innej na kontrolę - i okazło się, że nie mam nic do zaleczenia, a według tamtej to jeszcze o ho ho.
 
Monia masz racje, bo tak jest, ja jak miałam pierwszy atak woreczka to trafiłam na ginekologie do szpitala w moim mieście, ordynator (podlizna do któego wszyscy chodzą bo jest ordynatorem, a jest najpodlejszym lekarzem), z dumą na twarzy wpisał mi powikłania po porodzie do objawów, wyśmiał mnie że rodziłam w wielkim mieście i kolejna która wróciła z powikłaniami do nich :tak:, oczywiście znależli pózniej te kamienie no ale...
 
yenefer- wszystkiego najlepszego:)
milutek- gratulacje :)spóźnione, ale szczere.
u nas nic nowego, my na etapie szukania auta dużego, boo jak się maluszki urodzą to będzie nas....szóstka:), za tydzień usg, hura:), pozdrawiam wszystkie mamy i dzeci:)
 
witajcie
na poczatek nieco spóźnione życzenia dla coreczek Yenefer - oby dalej byy takie uśmiechnięte i mialy same najlepsze wspomnienia z dzieciństwa :) Wczoraj nie mialam czasu skrobnąć...

co do cesarki to u mnie bylo dziwnie - żadnych zapaleń a nawet krwawień nie miałam za bardzo, bałam się że coś się zablokowało, ale robili mi dodatkowe USG jeszcze w szpitlu i stwierdzili,że widocznie tak wszystko ladnie oczyścili, ze nie ma za bardzo co wychodzić :/

Mój WOjtek jeszcze jeden dzień miał podwyższoną tempeeraturę, ale tak poniżej 38, wkońcu nie poszliśmy d o lekarza bo nie było miejsc, co znaczy że przychodnia oblężona różnymi choróbskami... Wolałam go nie narazać. Już mu się poprawiło, chyba ten najgorszy atak ząbków byl wtedy, okazało się że co najmniej 3 naraz mu wychodzą, dwa na dole i jeden na górze. Jak ich nie było to nie a jak się zaczęły pojawiać to na hurrra. Asia ma nadal jeden

SLuchajcie, mam problem z wymyślaniem jedzonka dla moich dzieci. Dotąd po obudzeniu dawalam im na sniadanko mleko z lyżką kaszki, nie baerdzo to zjadaly, więc dziś zrobiłam inaczej i dalam kaszkę łyżeczką - już bylo lepiej. Tylko teraz nie wiem co na drugie śniadanko - chyba dziś im dam mleczko z butli, ale na przysszlośc??? Gluten zaczęłiśy wprowadzać później - czy teraz mam im dawać tak stopniowo, po lyżeczce i więcej, cyz już po miesiącu dawania po poł lyzeczki można dać normalny glutenowy posiłek w tym wieku???? Nie bardzo umieją jesc kawałki, nie wiem jak nauczyć [ich żucia, chociaz zainteresowne sa tym co na talerzu u nas. Ale rzadko przy nich jemy, może to dlatego nie umieją??? Raz im gotowałam warzywko, ale rozgniataly w palcach zamiast do buzi brać ( zabawki biora !)

Proszę o pomoc, jakies inspiracje. A wogóle jak Wy teraz dajecie jeśc dzieciom, kiedy i co? - pytam o to mamy dzieci około roku???
 
Luckaa - zobacze co da sie zrobić :) A moja Julka -zapomniałam napisać - dostała wścieklicy wczoraj na mame bo za mało jej dała obiadu! Tak się darła i otwierała buzie i próbowała łyżkę do buzi wsadzić a potem dostała focha, rzuciła się na podłoge i darła?! Dopchnęłam ją bananem to się uspokoiła. Uwielbia jeść!
Skąd dzieci umieją takie fochy strzelać - byle jej to nie zostało i nie rzucała się w sklepie bo dostane zawału.
A co do łóżeczek to moje tez czasem odsuwają od ściany bo uwielbiają paznokciami po nich rysować. Mi az słabo się robi i ciarki po placach a one swoje - drap, drap! Koszmar.
 
Luckaa - zobacze co da sie zrobić :) A moja Julka -zapomniałam napisać - dostała wścieklicy wczoraj na mame bo za mało jej dała obiadu! Tak się darła i otwierała buzie i próbowała łyżkę do buzi wsadzić a potem dostała focha, rzuciła się na podłoge i darła?! Dopchnęłam ją bananem to się uspokoiła. Uwielbia jeść!
Skąd dzieci umieją takie fochy strzelać - byle jej to nie zostało i nie rzucała się w sklepie bo dostane zawału.
A co do łóżeczek to moje tez czasem odsuwają od ściany bo uwielbiają paznokciami po nich rysować. Mi az słabo się robi i ciarki po placach a one swoje - drap, drap! Koszmar.

luckka, ja nie zauważyłam żeby moje jakoś okazywaly że chca jeśc czy juz mają dośc, trochę kiepsko to komunikuja. Tylko Asia jak zobaczy jedzenie to szału dostaje - znak że głodna :)
a z drapaniem, heh, moje śpia w łóżeczkach turystycznych teraz to drapią po tej siatce, i po materiale - chyba ich te dźwięki fascynują....
 
Super dziewczyny że Wasze dzieci takie zdolne są, ech kiedy moje zacznąć cos wiecej rozumiec??

A co do ginekologa to ja powiem Wam ze mnie nie badal na kontroli po pologu, dziwne to dla mnie troche było no ale sie nie bede dopominac o te przyjemnosci, kazal przyjsc w marcu zeby cytologie zrobic bo to bedzie rok od poprzedniej i wsio :/ Badali mnie tylko przy wyjsciu ze szpitala.
 
Dziewczyny jak to jest z ta zmiana mleka po 6 miesiacu??To sie dopiero zmienia jak stuknie to 6 miesiecy:)czy wczesniej sie zaczyna??
 
reklama
My juz od ponad miesiaca pijemy 2, wg mnie mozesz juz smialo zmieniac, mieszaj na poczatku oba ze soba.
 
Do góry