reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

reklama
jejku dziewczynki jak ja Wam zazdroszcze. Chociaz dzis nie moge narzekac jakos mocno zasneli jak codzien o 18,30 i o 23 z placzem dwoch na raz zjedli mlesio z laska wielka i spali do 7 wiec chyba ok. possmarowalam im diasla. a tak wogole to chyba Mackowi ida gorne kly!!! o matko jakis wampirek bedzie mam wrazenie ze ida tez dolne jedynki. Czy moze isc tyle zebow na raz? a moze tak mi sie wydaje tylko, ale widac ze go te dziasla niezle wkurzaja.

Rainmanka gratulacje. 3 miechy u Ciebie to magiczny przelom, u mnie niestety dalej nie a juz sie zbliza 5. ale moze to te zabki. ludze sie hehe

Olis fajne sasiedztwo hehe. no a laski masz super ucalowania dla nich, kurcze zeby moi tacy byli albo chociaz jeden...

Gemini bravo dla zdolnej corci!!!

Ayla strasznie Ci wspolczuje, zycze zdowka dla chlopcow. zawsze sie boje szpitala i tez nie wyobrazam sobie z dwojka sie tam znalezc, w domu jest z nimi masakra jak sa zdrowi to jak sobie poradzic tam z chorymi. Oby nie trzeba bylo sie tam nigdy znalezc


Moja mama powiedziala mi ze jest taka swietna dieta MŻ hehe chyba wiecie o co chodzi. Ja juz ograniczylam slodycze. Nie moge patrzec na siebie, w dotatku ta fryzurka moja nowa jest z jednej strony taka krotka ze odslania moja gruba szyje i chyba w golfach bede chodzila. nie no chyba musze tez sie zaczac odchudzac... a tak niezartujac ja stosowalam diete nielaczenia. Jak miesko to z warzywami jak weglowodany to tez z warzywami ale nie laczyc weglowodanow z bialkami. I rzeczywiscie skutkowalo. kilogram na tydzien spadala waga ale do tego bardzo duzo cwiczylam. Chyba ruch jest najlepszym odchudzaczem
 
Rainmanka pisalas wczoraj ze ci Przemus przespal cala noc i ja sobie tak pomyslalam zeby mi tak dzieciaki przespaly noc no i patrz dzisiaj Aaron przespal noc calusienka moze jestesmy na dobrej drodze nie obrazilabym sie gdyby juz tak spali:-):-):-)
 
olis ja kojarzę Moirę i Motylicaję:szok: ale jajka, Motylicaja udzielała się na wątku ciążowym, pisała że jest nianią:szok: Po co ta osoba to robi??

Jeżeli chodzi o przepis na torcik to ja korzystałam z tego przepisu Lukier plastyczny do tortów przepis | Kotlet.tv

gemini gratulacje dla Nadii!!!!:-D Zdolna dziewczynka:-)

jedynka moja mama też miała taki sam sposób na dietę, ale zaraziłam ją dukanem i odkąd schudła kilka kg to jest zachwycona tą dietą! W ogóle "wylaszczyła się" odkąd została babcią:-D

rainmanka tak, nasza onna to Marta:-)
 
Wiecie co dziewczyny ale jak mozna byc takim bezmozgiem, wszedzie laska zaklada watki o blizniakach a potem pisze ze je stracila ale trzeba miec troty w glowie zamiast mozgu serio, podobno dodawala foty tych dzieci ktorych byla niania az sie jej pracodawczyni kapnela i to wszystko opisala :/
 
Dziewczyny załamałam sie normalnie. Ta motylicaja to mi się wydawała dziwna, nie gadalam z nią, ale za to dałam się nabrać na moirę :-( Nawet mam ją w przyjaciołach. To są uroki internetu, czlowiek zaufa, a tu się okazuje, że z psycholem rozmawia.

To Wam opowiem moją historię z niedzieli, jak jechałam pociagiem i okazało się, że siedzący obok uroczy trzydziestolatek w czapeczce z daszkiem, mily i usmiechniety to zabójca, który własnie wyszedł po 11 latach odsiadki. Fakt, że nie mogło być to zabójstwo z premedytacją, bo tylko 11 lat, ale to obrazuje sytuację, jak to sie nigdy nie wie do końca, z kim ma sie do czynienia.
 
Ta Motylicaja też była dla mnie dziwna, bo niby niania na wątku ciążowym??? Z jakiej racji??? Ale na Moirę też dałam się nabrać, ale faktycznie ona jakoś zniknęła zaraz przed tym jak miała "rodzić"....
gemini ciekawe, ciekawe...:baffled:

Mnie można zweryfikować na fb:-D
 
No dokladnie wydawala sie dziwna ta motylicaja, ja ja mialam na nk. A po co ona na ciazowym watku pisala?? Chyba zeby miec info co sciemniac na innych forach :/

Ale niezla historia z tym morderca a ja do tego doszlas? Przedstawił sie ow zbrodniciel?

A i ostatnio sie nie odzywa bo kazdy nick jest zbanowany, moze jej kompa zablokowali hehe
 
Olis gratulacje dla dziewczynek za przespaną nocke :)

Gemini dla Twojej Nadii za samodzielność :) echhh znam 8 latka który ma problem z samodzielnym ubieraniem buta a tu prosze.. :)

Jedynka sie dopiero okaze czy te 3 miesiące coś zmienią.. póki co poza spaniem Przemka w nocy (to chyba zasługa malutkiego dosypywania kaszki na noc :) ) to wszystko po staremu.... ale jak Miska wyzdrowieje to może i u niej coś drgnie do przodu.

Alex oby oby... czego Tobie i sobie życze jak i innym Mamom nieśpiących maluchów :)


Co do tej sprawy z Moirą, Karmelką1987 (w listopadzie chyba pisała że urodziła naturalnie blizniaki? ) czy Motylicają... to nie wiem... ale w sumie nic mnie w internecie juz nie zdziwi. Miałam juz do czynienia z różnymi oszustwami z których jedna skonczyła sie w sądzie bo chłopak udawał że ma dziecko które ma mukowiscydoze i był taki biedny że ludzie kase mu wysyłali... a on przedstawiał sfałszowane wyniki badan, jakieś przeswietlenia.... masakra
 
reklama
Olis ja podsłuchałam jego rozmowę z konduktorką, bo jak wsiadł, to powiedział, że nie ma pieniędzy, bo wyszedł z więzienia i dostal tylko 50 zł na powrót do domu, spotkał kolegę i na coś ta kasę wydał (po tylu latach nie mógł sie powstrzymać). A konduktorka powodowana babską ciekawością zaczęła się wypytywać go o wszystko, a ja powodowana babską ciekawością nastroiłam uszka i dawaj podsłuchiwać. Ona mu tam jakiś bilet kredytowy chyba wypisywała i trochę to wszystko trwało, cała rozmowa też. Wyglądało na to, że koleś mówi prawdę, jakieś dokumenty tez tej konduktorce pokazywał...

Rainmaka żeby do nocnika była taka chętna jak do tych butow, to już pełnia szczęścia by była :-)
 
Do góry