reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Bura urodzilam w 36 tygodniu takze wydaje mi sie ze waga naprawde ok. Strasznie chcialabym juz z maluchami do domu a malutka jeszcze spadla z wagi zaczynam sie dolowac bo staram sie ja duzo karmic zeby rosla a moje wysilki spelzaja na niczym:-(
 
reklama
Omena nie martw się! Twoja Córcia szybciutko nabierze ciałka. Im mniejsze dziecko, tym szybciej przybiera na wadze. Moje dziewczyny urodziły się z bardzo podobną wagą (2100 i 2200g) i mimo, że wypijały mleczko po kropelce, to waga szalała. Ich rekord to 150g w 2 dni :tak:
Wierzę, że marzysz już o powrocie do domu. Będę trzymać kciuki, żebyście wyszli jak najszybciej!!!
 
Omena, mała będzie spadała, dopóki nie zakończy się kuracja antyżółtaczkowa. Ja też się stresowałam Alexem, bo on mi strasznie spadał przy naświetlaniu. Rozmawiałam wtedy z lekarką, że dzieci, które są naświetlane zawsze mają tak. Po prostu karm ją ile możesz. Najważniejsze jest nawodnienie. A w kroplówce najprawdopodobniej ma glukozę.
My wyszliśmy po 11 dniach, kiedy poziom bilirubiny spadł poniżej 10, a startowaliśmy od 16,1.
 
dZIEWCZYNY DZIEKI ZA SLOWA OTUCHY MAM NADZIEJE ZE DO PONIEDZIALKU WYDZIEMY DZIS JEST 6 DOBA DO JUTRA MA BYC NASWIETLANA DZIEKI ZA RADY KAZDA Z WAS PRZESZLA TO SAMO I WIECIE CO CZUJE PRZYNAJMNIEJ.MALY TAK LADNIE IDZIE DO PRZODU MAM NADZIEJE ZE SIOSTRA GO DOGONI W SZYBKIM TEMPIE

 
Omena serdeczne gratulacje!!! Najgorsze to te szpitale sa. Ale juz niedlugo bedziecie w domku i bedzie duzo lepiej:)

My dzisiaj bylismy na drugim szczepieniu. Przed nami chyba 4 maluchow bylo szczepionych i tak strasznie krzyczalyy ze sie balam do gabinetu wejsc z moimi malymi a co sie okazalo moje nawet nie zauwazyly ze lekarz sie ukłuł:) nawet nie zaplakaly ani jedna ani druga..i lekarz mowi ze to dlatego ze moje maja platne jedno uklucie a tamte dzieci mialy nie platne robione i az 3 uklucia! Jednak sie ciesze ze platne wzielismy bo widze ze warto! Jak te biedne maluchy cierpialy;(
No i zwazyli mi malutkie. Majka 5540 a Julka 5710..Julka przegonila Majke bo przy porodzie to Majka wazyla 80g wiecej:)

A dzisiaj odwiedzilam w szpitalu kolezanke ktora urodzila wczoraj chlopca:) maly wazy 3200 i jest tak malenki ze juz nie pamietam jak moje takie byly a przeciez wazyly jeszcze mniej jak sie urodzily. Balam sie go wziac na rece:D
 
Q... naskrobałam, naskrobałam i wszystko poszło w diabły!!!
OMENA wielkie brawa i gratulacje dla kolejnej dubeltowej mamy! I buziaki dla parki z okazji ukończonego tygodnia życia;-):tak:
Wracajcie szybko ale nie spiesz się, żebys nie musiała tam wracać z maluchami!
GEMELO ty to masz pojęcie o medycynie... Szacun kochana:) Dzieki za stronkę:) Super prezenty. Fakt, że na dzis nic nie znajde ale co ma wisieć nie utonie:tak:
GOSIA BIG ten zły czas szybko minie... obiecuje. A Ty sie 3maj ciepło i nie daj sie maluchom:eek::sorry:
ANULKA masz supermaluchy! Takie dzielne dzieciaczki. I ładna waga:) Brawo! Maja, Jula oby tak dalej:*

U nas masakra.. katar po pas! Oszaleje z tymi zasmarkanymi nosami!:wściekła/y::no: Mimo kataru dzieci sa grzeczne, nie marudza:)
Wczoraj było husianie na hustawkach i spacerowanie przy wózku. Wikusia pchała wózek z Gabrysią:) Bardzo im to pasowało;-)
Musze dzisiaj wymyslic jakiś fajny obiadek z okazji naszego dnia...
 
Ostatnia edycja:
justys-wszystkiego naj naj najlepszego z okazji trzeciej rocznicy slubu!!!!!
a dziewczynką niech szybciutko katar minie.

anulka-no prosze jakie masz dzielne dziewczynki,i super waga.

omena-trzymam kciuk za niunie.oby jak najszybciej was wypuscili do domu.

witam sie i ja w ten sliczn,sloneczny dzien.moje dzieciaczki spia ale jak wstana to idziemy na spacer.
mamuski,mam pytanie czy wasze dzieci spia w nocy jak jest pełnia?bo ja zauwarzyłam że moje sie wierca,krecą i budza sie z krzykiem przez te ostatnie trzy dni co jest pelnia.

pozdrawiam.
miłego dnia.
 
LIDKA moje smerfetki śpią w czasie pełni jak dwa kamienie. A w dzien spały 3 razy po 2 godziny... Szok jak dla mnie! Zresztą ja tez spałam razem z nimi...
Dziewuchy teraz też spią i pewnie za jakieś pół godz sie zbudza i też smigamy na spacer.
DZIĘKUJE ZA ŻYCZONKA:)

PS dzisiaj nie złapałam Wiki jak robiła poranną kupę i się obrobiła po pachy... chyba po wczorajszej fasolce po bretońsku:) Ale pyszna była:)
 
JUSTYŚ WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ Z OKAZJI 3 ROCZNICY ŚLUBU
NO I UPOJNEJ NOCY POŚLUBNEJ:tak:

A JA poproszę o kciukasy zaraz ruszam na USG przezciemiączkowe z Laurą, troszkę się boję
 
reklama
Dziewczyny prosze pomóżcie mi. Moje chłopaki jak zjedzą i ich odstawiam do łóżeczka, chwilke poleżą a potem zaczynają sie wiercić, stękać, wyginać sie i strasznie płakać. Nie jest to tylko na wieczór tylko prawie po każdym jedzeniu. Jak ich biorę na ręce albo mąż prawie zaraz prawie zaraz przestają. Co to może być?




Paulinka
ticker.php
 
Ostatnia edycja:
Do góry