reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

No moj chlopak to krociutkich wloskow nie ma... i geste,tak ze splukac i podsuszyc przed spaniem tez musze... Kasia,a sprobuj po prostu maly reczniczek dac do raczek,zeby sobie buzie zakryly,moze z ulubionym bohaterem?moje odkad po zalaniu buzi wyxieralam to same siegaja...

Moge juz dzis isc z dziecmi zobaczyc przedszkole,ciekawe czy sie wyrobie,chcialabym zobaczyc ich reakcje...
 
reklama
Ostatnia edycja:
Kasia, u nas myje głowy co kilka dni jak jest potrzeba, i ja stosuje taką technike, aga się bradzo bała, a że ona jest rozumna to zostawało mi wytłumaczyć, więc mówie do niej że ma patrzeć na światło albo na pająka na suficie żeby łądnie się spłukało, ona jest z tych rozumnych co jak karze to sie nie ruszy, i na poczatku to jedną ręką podtrzymywałam brode żeby tylko nie naleciało na czoło i żeby się nie znięcheciła, i teraz jak widzi że biore wąż to sama siedzi z odchyloną głową.
 
Moim dziewczynom bardzo sie te kibelki Kasi spodobaly! siadaja na nie chetnie, robia co trzeba i same wynosza, przychodza po naklejke, naklejkowy system tez super sie sprawdzil. Dziekuje Kasiu:* Ale dzieki tym kibelkom nie chca siadac na zwykly nocnik, teraz tylko na tamte albo na duzy ale wazne ze wolaja i robia. Ulzylo mi ze tak szybko zalapaly:)

Dzisiaj do nas popoludniu przychodza kolezanki blizniaczki i koledzy blizniaki:) ale bedzie wesolo:)))

Lidla odwiedzilyscie dzisiaj? ja pokupowalam troche dziewczynom:) ale masakra jakas bo po 9 juz poprzebierane wszystko bylo!
 
Ja właśnie z Lidla wróciłam. Rozglądałam się za chłopiencymi i kupiłam bluzeczki pakowane po 3 sztuki. Widziałam tez dziewczęce nawet duzo tego było o 14. Fajne były getry i tuniczki dla dziewczynek ale nie wiem po ile. ja sobie kupiłam taka kratkę do warzyw i ryb na grilla w sumie to po to jechałam.
 
Madzia ja pokupowalam troche w lidlu, 2 trojpaki koszulek, 2 dwupaki spodenek, tuniczki z leginsami a za wszystko wyszlo tylko 150zł. Lubie tego lidla:) dla chlopcow tez fajne rzeczy widzialam.

Kasia a co nie bylas w lidlu czy nie bylo ich juz. Kurcze moglam Ci kupic jakbym wiedziala ale teraz to juz napewno nic nie zostalo:/ i jak po wizycie tesciow?
 
tak, byli, wkurzyli mnie i pojechali...dziewczyny czy wasze dzieci potrafią dziękować?? Do tej pory nikt od nich tego nie wymagał, wszyscy są szczęśiwi jak widzą jak one się cieszą z prezentu i to jest dla nich najlepsze podzękowanie. Ale nie moja teściowa.... dała im po książeczce i focha strzelila że jej nie podziękowały!! No kurka:angry:

Ania ja mieszkam za miastem, na wsi, na odludziu - do najbliższego lidla musze jechać 10km do miasta - sama z dziećmi nie dam rady pojechać, bo nie ogarnę ich sama w skepie.:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry