reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Magda czy te problemy zaczęły się dawno?
jesli możesz to powiedz jakie mleko dajesz i czy ostatnio wprowadziłaś coś nowego do diety maluchów?
jak znajdziesz czas to napisz jak wyglada dzień szkrabów? chodzi mi o to jak spedzaja czas
 
reklama
U nas też zęby po krótkiej przerwie. Widze od razu - katarzą w nocy (to u nich objaw że zęby się zbliżają), zauważyłam, że u Julki 4-ki i chyba 3-ki też coś zaczynają wyglądać... płacze tak znienacka w nocy rozpaczliwie. Ja tam ich nie męczę i siebie przy okazji tez i daję nurofen własnie 3 ml. Chwilę poprzytulam, pogłaszczę po głowie i zaraz jest spokój. No i te kupki ine od razu.

A mam pytanie z innej beczki - głównie do mamktóre kupowały baseniki dla maluchów na lato. Czy jakieś polecacie? Ja mam kilka typów, ale jakoś tak postanowiłam się spytać.
 
U nas też zęby po krótkiej przerwie. Widze od razu - katarzą w nocy (to u nich objaw że zęby się zbliżają), zauważyłam, że u Julki 4-ki i chyba 3-ki też coś zaczynają wyglądać... płacze tak znienacka w nocy rozpaczliwie. Ja tam ich nie męczę i siebie przy okazji tez i daję nurofen własnie 3 ml. Chwilę poprzytulam, pogłaszczę po głowie i zaraz jest spokój. No i te kupki ine od razu.
i te 3 ml nurofenu na całą noc pomaga? Juz więcej nie płaczą?
Mój Szymek też kupy zaczął mieć bardziej luźne i katar się też przypałętał ale robie im inhalacje z soli fizjologicznej i jest lepiej (ale jak się drą przy tym)
 
W sumie jedna dawka pomaga (jak zasną to płacz się zaczyna po ok. dwóch godzinach pewnie tez z powodu kataru) - czasem jeszcze pod koniec nocy juz popłakują - tak przez sen, ale staram się juz przeczekać i nie dawać już syropu.
W ciągu dnia kataru nie ma - czasem taka strużka poleci takiej wody ale to wszystko.
 
Jejku dziewczyny jak ja Wam wspolczuje tych problemow zebowych...U nas nawet nie wiem kiedy wyszly..nie mielismy zadnych objawow no moze poza slinieniem.

iws....ja w tamtym roku kupilam malym basen....Zaraz znajde na allegro to wstawie link....Bardzo zadowoleni bylismy a zwlaszcza dziewczyny..no i niedrogi byl...:tak:

oooo taki...

http://allegro.pl/kolorowy-basen-brodzik-do-zabawy-bestway-i1599453443.html
 
Ostatnia edycja:
iws..ja na ten drugi tez patrzylam- podobal mi ....z tym ze wydawal mi sie maly w srodku.
A z basenami z daszkiem bylo tak ze najpierw bylam zdecydowana na taki ktory mialby go koniecznie. Ale tylko do momentu kiedy mielismy mozliwosc z takiego skorzystac u znajomych. Po pierwsze nie dosc ze utrudnia on dostep do dziecka a po drugie straaasznie z takim daszkiem jest goraco i duszno w takim basenkiu pomimo tego ze ma niby te wyloty na bokach.
Fakt ze w niektorych mozna daszek zdejmowac...

a ten nasz po pierwsze jest spory...a po drugie ma wlasnie te kulki i te kolka pompowane....Mysle ze jeszcze spkojnie nam posluzy w tym roku...:tak:

aga...my mamy to jabluszko ale to raczej jako piaskownica nam sluzy..:tak:
 

Załączniki

  • DSC07944.jpg
    DSC07944.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
teraz u nas też już jako piaskownica,z racji tego,że mieszkamy nad jeziorem basenik nam juz nie potzrebny.
 

Załączniki

  • 20110415161.jpg
    20110415161.jpg
    47,6 KB · Wyświetleń: 25
reklama
Jola - super wygląda i spory - na aukcji wydaje sie byc sporo mniejszy. Moze rzeczywisie na cos podobnego sie skusze? :) Dzieki
 
Do góry