reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

A my dzisiaj na szczepieniu bylismy na zoltaczke. Male oczywiscie grzeczne, nic nie plakaly jak zwykle:) i najlepsze jest to ze obie waza 8100g! w szoku jestem ze tak leb w leb ida. Maja dogonila Julcie bo bylo 300g roznicy.
Po szczepieniu na zakupy zabralam malutkie za to ze grzeczne byly i jak weszlam do H&Mu to oszalalam..boze jakie piekne rzeczy sa..najgorsze ze wszystko trzeba podwojnie. Chcialam tylko czapeczki kupic (takie: http://allegro.pl/h-m-hello-kitty-czapeczka-2-6-msc-nowa-62-68cm-i1204799021.html#gallery, no i kupilam ale oprocz tego jeszcze sztruksowe rozowe spodenki, i buciko-skarpetki hello kitty *takie: http://allegro.pl/h-m-butki-skarpety-hello-kitty-r-16-17-11-cm-i1209541481.html#gallery:) a w tesco kupilam im super kamizelki puchowe rozowe oczywiscie:)wogole jakie ceny maja na allegro, z przesylka wychodzi duzo drozej jak w h&m.

Yenefer gratulujmy pierwszgo zabka Lence i dumnej mamusi:))) wiem jakie to szczescie. Moje juz maja po 2. I wypatruje dalej bo cos ciagle palce pchaja ostatnio do buzi..cos sie szykuje czuje:)

Gemelo WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I DUZO ZDROWKA DLA CHLOPCOW!!!:)))

Ayla nie martw sie dasz rade! Na poczatku jak sobie przypomne to byl istna masakra, depresja straszna, doly..brr. Wole sobie nie przypominac ale teraz jestem szczesliwa mamuska jak patrze jak te cudenka sie rozwijaja sama sie buzia cieszy:) Ja mowie ze dwojka to jest max za jednym zamachem do ogarniecia samemu! Bo M wiekszosc w pracy to ja sama daje rade, no mama duzo pomaga, bez niej byloby ciezko pewnie.. ale nie ma tragedii. Nie nastawiaj sie raczej ze male beda takie jak jedna corcia bo zauwazylam ze blizniaki sa bardzo specyficzne. Szlag mnie trafia jak znajomi mowia ze maja jedno dziecko i zero kolek, przesypia noce i wogole nie placze ani nic..a u blizniakow wszystko co najgorsze..obie kolki mialy moje akurat przez 3 miesiace..masakra!!! wyly ciagle, nie wiadomo bylo o co im chodzi, malo spaly, w nocy jak przespalam godzine..dwie to bylo dobrze..nie chce Cie dolowac ale lepiej sie nastawic na ciezka prace a jak beda spokojne to byc milo zaskoczona:D

U nas to ciagle zaczepianie! Malo ludzi jest zauwazylam ktore przechodza obojetnie, ciagle mnie ktos zagaduje, najbardziej mnie to wkurza kiedy jestesmy na zakupach bo sie skupic nie moge..u mnie czesto pytaja czy to chlopcy bo male maja malo wloskow..ale nieraz to przesada..wozek szaro-rozowy, male ubrane na rozowo od stop do glow a ludzie potrafia pytac: chlopcy czy dziewczynki?..A pare razy zdarzylo sie ze ktos mowi szkoda ze nie parka..a ja na to ze wlasnie super ze nie parka:D bo ja np mam brata i nigdy sie za dobrze nie rozumielismy wiec jak sie dowiedzialam ze blizniaki beda to od razu pomyslalam ze najlepiej tej samej plci.Myslalam o chlopcach, wyszly dziewczynki ale jestem najszczesliwsza z tego powodu:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gamelo wszytkigo najlepszego dla Twoich małych mężczyzn!! Niech rozsną zdrowo mamusi!
A torciki mniam mniam, zjadłabym....a na masę lukrową chyba się zdecyduję tylko widziałam jeszcze taką z marshmallows i chyba taka jest prostsza w wykonaniu.
 
Yen, z tego co wiem to nie trzeba przy piankach dodawać żelatyny, ale mnie odstraszyło ten z góry ustalony smak. A do lukru plastycznego można dodać zapachy i już zmieniasz smak takiego lukru. Ja do swojego dodałam zapach migdałowy i wyszedł mi marcepan ;)
 
Gemelo!cudne te torciki zrobiłaś.normalnie dzieła.zjadłabym ten biały.cały... :) STO LAT DLA CHŁOPAKÓW!!
mi się kiedys udało zrobic lekko spaloną szarlotke:)

Anulka,pewno masz racje,nie ma co sie nastawiac na relaks.lepiej przygotowac sie na najgorsze i miło sie zaskoczyc niż odwrotnie.
pewnie pierwszy rok jest ciężki i potem jak sie jeszcze uczą chodzic.no a później to już z górki :)

Yenefer,gratuluję zęba :) ostatnio moja córka znalazła pudełko z małymi ząbkami i pyta:

-mamusiu to moje ząbki ?
-nie.to pieska naszego :)

pozdrawiam
 
gemelo ja tam lubię ten smak i mi on ni przeszkadza a poza tym różowy kolorek dla moich dziewczyn będzie akurat. A ty dodawałaś barwniki spożywcze czy naturalne?

Yenefer,gratuluję zęba :) ostatnio moja córka znalazła pudełko z małymi ząbkami i pyta:

-mamusiu to moje ząbki ?
-nie.to pieska naszego :)

:)))))))) great!!

a wiecie co jest najlepsze w tych zębach - to ze odkąd wychodzą, moje córki padają już o 20 a budzą się o 8-9 rano ;)
 
Gemelo rewelacja! Najlepsze jest to, że nie zapomniałaś o wzmacniaczu do gitary elektrycznej :-D Po prostu boskie!!! Buziole dla Twoich chłopaków raz jeszcze.

Yenefer dobrze, że nie płaczą i nie gorączkują przy tym ząbkowaniu. U nas się zdarzyło, jak górne jedynki wychodziły. Dziewczyny bardzo cierpiały mimo smarowania żelem do dziąseł.
 
reklama
Gemini, nie mogłam zapomnieć. W końcu u nas w rodzinie każdy na czymś gra. Choćby na nerwach ;) Ale tata jest muzyk, córa gra na keyboardzie, chłopaki są zapatrzeni w instrumenty, to jak mogłam zapomnieć? ;)

Yen, dodałam spożywcze. Jakoś nie mogłam wymyślić naturalnego składnika barwiącego na czarno, złoto bądź srebrno ;)
W ogóle w tym miesiącu moja kuchnia zamienia się w cukiernie. Po wczorajszych tortach, moja mama zażyczyła sobie też w tym stylu, a urodziny ma za tydzień. Wiki za dwa tygodnie, a szwagier za 3 tygodnie.
 
Do góry