reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Madzia no wlasnie chyba musze sie bialkami pozapychac zeby wkoncu cos sie ruszylo, bo trace checi az:( i jeszcze ten bol glowy dzisiaj!
kupilam pizamki ale byly po jednym rozmiarze z blekitnych i rozowych i oczywiscie julka ma faze na punkcie niebieskiego to dla niej a majka nie chciala nawet spojrzec na nia wiec dla niej rozowa. One ostatnio lubia inaczej chodzic ubrane wogole. Ale dziwne bo mam wrazenie ze ta bialo blekitna jakas porzadniejsza jakosciowo jest..a za 15zl to niech juz bedzie. Myslalam zeby wziac po 2 ale nie bylo i w sumie jakies inne im dokupie jeszcze.

Iwona dzieki za wsparcie:)mi tez slabo ale z bezsilnosci, najgorsze ze tak szybko sie tyje a zrzucic cos to masakra:/ z glodu nie umrzemy bo wlasnie dobra dieta polega na tym, ze sie caly czas jest najedzonym, nie mozna sie glodzic bo wtedy jest odwrotny efekt.
Oj moje dziewczyny tez uparte a Julka podobnie jak u Ciebie, ta to jak nie postawi na swoim to tak bedzie truc..
A ja dzisiaj mowie im ze mame glowa boli, a one musisz wziac tabletke, a ja mowie ze chyba tak a one a moze do lekarza musisz, a ja mowie ze moze ale nie mam jak bo z Wami nie pojde, a one mowia to my zostaniemy z babcia halinka:-D

Kasia a jak u Ciebie dieta? bo tak sobie przypomnialam, ze jak ja sie uczylam to zawsze oblozona czekolada, batonami, jakos mi to pomagalo! a juz stres przed egzaminem to wogole, wszystko co bylo pod reka..
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas tych błękitnych piżamek było pełno ale najwięcej rozmiar 86/92 chyba najbardziej chodliwy bo zauważyłam ze bluzeczek tez w tym rozmiarze było dużo.
Iwona nie martw się nie zagłodzimy się na śmierć :-D
Ania ja też podziwiam kasie bo ja w trakcie nauki to juz wcale bym się za diety nie brała. Po pierwsze dużo mniej czasu na pichcenie przez naukę a po drugie jak mówisz mózg potrzebuje cukru. Kobieta jeszcze bardziej mi imponuje normalnie:-D Mi to sie juz uczyć nie chce i jak mnie praca nie zmusi to w życiu do szkoły nie pójde chyba ze na wywiadówkę :-D
 
heja dziewczyny! To ja:) Żyję - jeszcze :)
Jestem cała w nerwach że nie zdam więc uczę się i nie mam czasu na czytanie was i pisanie, na jedzenie, gotowanie etc...

Odchudzanie tak sobie, prawie się zniechęciłam bo prze okresem waga stała jak zaklęta i nie chciała ruszyć mimo że chodziłam mega głodna. Ale wczoraj przyszedł okres i waga ruszyła - no mam nadzieję że teraz pójdzie w dół!:dry:

Napisze wam jeszcze o tym lidlu - jakie to dziwne rzeczy mi się przytrafiają - pojechałam do niego po spożywkę a tam na półce stoją buciki, sandałki - te które ty Ania kupiłas dla swoich dziewczyn. #3 pary w tym dwie rozmiar 23! Normalnie szok! Skąd one się wzięły? PEwnie gdzieś w magazynie się zapodziały.
Następnego dnia na FB, dziewczyna sprzedawała te bluzeczki - zresztą wy mnie otagowałyście i dzięki temu kupiłam je.
Tak więc, kilka tygodni po tej super promocji, mam i bluzeczki i buciki:-D

Piżamki tez kupiłam i też mi się wydaje że błękitna jest jakaś taka porządniejsza...

Czas spać, buziaki dla Was!
 
Kasia to są znaki od losu :-D Dobra passa przyszła więc egzamin tez zdasz śpiewająco.
Ja wczoraj wypróbowałam przepis na gofry dukanowe i mile się zaskoczyłam. Chrupiące, kruche i nawet chłopakom smakowały z cukrem pudrem, potem przyszła moja mama i też zjadła. Dla mnie oczywiście nic nie zostało poza jednym gryzem ale to nic. Dziś zrobię znowu. Dziewczyny weekend za chwile a pogoda się klaruje więc na weekend na działeczkę.
 
madzia - a u nas buro, ponuro i mokro... aż chce się żyć :)

Dziś z rana przeżyłam szok - nie wiem czy to ze zmęczenia, z pogody czy może czegoś innego. Rano się budzę, gdy dzwoni mój budzik. Zdziwiona, że nie obudziałam się na budzik męza jak codzień!. Patrzę w bok - Julia z nami spi... skąd ona się wzieła w naszym lóżku... zanik pamięci? Pytam męza: "kazałaś ją przynieść bo płakała". Zabijcie mnie, ale ja nic nie pamiętam!!!!
 
Iwonka wygląda, że to ze zmęczenia. Też czasem tak mam, że jak mnie pytają jak dzis spali to mówie, że nie wiem a jak pytam męza to mówił ze wstawałaś przeciez do nich. To juz się robi tak machinalnie, że nawet nie wiesz co robisz albo w śpiku robię "ciiii" a później nie pamiętam.
 
U nas nudy.Pogoda sie popsula i siedzimy w chałupie.
Dzis idziemy do fryzjera.Wygladamy wszyscy jak jaskiniowcy hihi
Mam do was pytanko.Kupilam silikonowe foremki do ciasta, motyla i pociag.
I nie mam pomysly na dekoracje ( przygotowuje sie malymi krokami do sierpnia) Bo ze jakies tam cukiereczki itp to wiem ale czym posmarowac na wierzchu takiego biszkopta zeby nie stracil uroku?
 
Madziu - juz nie pamiętam kiedy tak miałam ostatnio ... mąż nie słyszy płaczu dziewczyn w nocy tak mocno zawsze śpi, że trochę się dzis przeraziłam skąd ona się wzięła w łóżku :)

Gastone - może polać cienką wartwą lukru i do niego przy okazji przykleić wszelkie ozdoby? Może taka polewą czekoladową - albo zrób sama albo są gotowe nawet z białej czekolady?
 
reklama
Kasia to dobrze ze zyjesz;) kiedy ten egzamin? jutro?
Teraz za to mi zbliza sie okres i moze rzeczywiscie dlatego ta waga tak stoi, jakby mi lzej sie wczoraj zrobilo, wchodze dzisiaj na wage..tyle samo!:wściekła/y:ale robie dzisiaj białkowy dzien jak polecila Madzia, moze nawet kilka ich zrobie zeby cos sie ruszylo bo juz jestem zdesperowana:/
Z tym lidlem to ciekawe, bo niby zawsze wykladaja wszystko, musialo im sie cos zapodziac. Ale dobrze bo zyskalas na tym:)a ja z tymi sandalkami to zla jestem bo nie bylo 2 par 26 i przymierzylam 25, wydawaly mi sie takie na styk ale dobre, zalozylam ostatnio dziewczynom i normalnie palec wylazi w tych 25, musze sprzedac:/

Madzia
u nas tez pogoda sie poprawila dzisiaj a jutro to wogole ma byc goraco.

Iwona chociaz pospalas, ja nieraz tez tak mam ze tak twardo spie, ze zastanawiam sie czy dziewczyny sie budzily w nocy a ja nie slyszalam bo tak twardo spalam czy poprostu nie budzily sie.

Gastone z pieczeniem nie pomoge, moge podac jedynie adresy dobrych cukierni:-D
 
Do góry