reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fasolki na USG

reklama
Kasiulka u nas też Hania :-):-) na 98% :tak: śliczne imię :-) gratuluję córeczki. No i ten kalendarz chiński się nie sprawdza, bo wg niego powinnam nosić chłopca :)

Normalnie muszę poprawić samą siebie. Niestety pomyliłam imię Naszego dziecka echhh a to dlatego, że ciągle mi po głowie chodzi Hania :) a przecież zdecydowaliśmy się na Helenkę. Może jednak zmienić bo jak tak będzie mi się myliło cały czas to się dziecku pokręci.
 
moja coreczka w 20 tyg ( badanie polowkowe)
 

Załączniki

  • DSC02463.jpg
    DSC02463.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 57
Oto nasza Majeczka:-D
videotstitle0ch0frame69.jpg


A to jej nóżki:-D
videotstitle0ch1frame13.jpg


jakość nie najlepsza, bo nie chciała się odwrócic. Widać głowke z profilu, po prawej stronie nosek i usta, na pierwszym planie widac tez rączkę:-) mam nadzieje, że to dostrzezecie;-);-)
videotstitle0ch2frame19.jpg
 
Śliczna Wojtusiowa-Majeczka:-):-) A jaka nóżka:-) Od razu widać że to dziewczynka, już od małego wie co pokazywać facetom:-D
 
reklama
Cudowne maleństwa :-D:-D prześliczne, przecudowne, kochane i wspaniałe! Brak słów na to jakie cudowne dzieciaki nam rosną w brzuszkach! Napatrzeć sie nie można:happy2::happy2:
 
Do góry