reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fasolki na USG

troche obrobilam fotke bo za duzo bylo juz na niej prywatnych danych

stopki troche niewyrazne, na usg lepiej widac
 

Załączniki

  • stopeczki.jpg
    stopeczki.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 56
reklama
kilka dni temu jak spadł śnieg, nie odśniezyli u mnie na osiedlu, pare razy bym się przewróciła, tak mocno podskoczyłam i po tym bolał mnie brzuch, po nospie nie przechodziło i lekarz powiedział że jak nospa nie będzie pomagała to mam jechac do szpitala, ale na szczęście tam okazało się że jest wszystko ok, że boli bo się macica rozciąga, z dzidziusiem jest super i wróciłam do domu. Wolałam sprawdzić niz się denerwować.
 
reklama
Właśnie wróciłam z Łodzi od gina brrr, ale mróz :-) u dzidziusia wszystko w porządku, ale niestety nie był zbyt ruchliwy, tylko trochę machał rączkami i nóżkami :-) dołączam usg, ale nie wiem czy ktoś się czegoś dopatrzy, bo ja przyznam, że ciężko mi to wyszło :-D
 

Załączniki

  • PC170045.JPG
    PC170045.JPG
    38,1 KB · Wyświetleń: 69
Do góry