reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze fasolki na USG

reklama
piękna fasolka i oczka też ma piękne:-):-D
ja pewnie będę miała zdjęcie swojej fasolki dopiero za trzy tygodnie po świętach jak będę w szpitalu na USG 3D, bo tam gdzie idę dziś na USG to jest kiepska drukarka:-(
 
koriander - chyba najlepszy ... , ja uwielbiam zdjęcia (robić, oglądać ...) ale to jest najpiękniejsze jakie kiedykolwiek miałam...

paulka - babcia widziała jeszcze, ze są niebieskie ... hihihihi, chyba na gwiazdkę okulary jej kupię ...
weź nawet z kiepskiej drukarki - zawsze coś będzie widać ....
 
koriander - chyba najlepszy ... , ja uwielbiam zdjęcia (robić, oglądać ...) ale to jest najpiękniejsze jakie kiedykolwiek miałam...

paulka - babcia widziała jeszcze, ze są niebieskie ... hihihihi, chyba na gwiazdkę okulary jej kupię ...
weź nawet z kiepskiej drukarki - zawsze coś będzie widać ....
Tak sobie mysle, ja tez zajmuje sie fotografia i ty i lasposa rowniez, moze strzelimy sobie jakas semi-profesjonalna sesje zdjeciowa pod koniec ciazy, wiosna jak juz brzuszki beda pieknie okragle :-):-D
 
Tak sobie mysle, ja tez zajmuje sie fotografia i ty i lasposa rowniez, moze strzelimy sobie jakas semi-profesjonalna sesje zdjeciowa pod koniec ciazy, wiosna jak juz brzuszki beda pieknie okragle :-):-D

bardzo chętnie, tylko trzeba jakieś miejsce znaleźć, żeby każdej było równie blisko ;)

gratuluje slicznego malenstwo,no to juz nie taka fasolcia....

dziękuję pati, pewnie już ponad 3cm ma ... to już maleńki człowieczek ...
 
MOJE 8 CM SZCZĘŚCIA.
Płeć niestety nieokreślona, bo dziecko sobie w najlepsze spało:-D:-D:-D
troszkę złej jakości, ale i tak piękne!!!!!ale uwierzcie mi na słowo na ekranie był/a prześliczne:-D:-)
 

Załączniki

  • PC030552.jpg
    PC030552.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Do góry