reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nasze ciążowe brzuszki :) ❤

Dziewczyny chwale sie nowa sukienka i brzuszkiem - zaraz 29 tydzień [emoji4]
1473929126-weirr2.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zgrabny :)
 
reklama
1474491084-miazml.jpeg


+10kg, a dziecka jak nie było widać tak nie widać... chyba zamieszkał mi w biodrach[emoji19]


a8doqqmz725nh9h0.png
Gdzie ten brzuch? Moja siostra tak miała w ciąży. Nikt w bloku nie wiedział, że w ciąży jest. Wróciła że szpitala a sąsiedzi czyje to dziecko bo ona w ciąży nie była? :D

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry