reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki :)

reklama
A jesteś rocznik 94 czy 95? ja 95

94 ;)


f2w39jcgdz0az452.png


73gerwddon4rtyy0.png
 
Aob bombastyczny! zgrabny i tez juz ładnie ciążowy. W poprzedniej ciazy kiedy Ci wyskoczył??

A wtedy to duzo pozniej.. bylam troche szczuplejsza tez.. tak gdzies 4-5mies dopiero taki jak mam juz teraz :-) ale zeby nie dalo sie go zamaskowac (choc tego nie robilam) to dopiero kolo 7-8 i wtedy rosl jak szalony :-D


Milagros super :-D ciesze sie, ze masz podobny do mojego, wiec nie jestem sama :-D
 
Oj jakie piękne brzuszki a umie nic a nic nawet z dołu nie mam eh chudzina tylko ze mnie chociaż może lepiej ... pewnego dnia się obudze i będzie wielki brzusio
 
reklama
Do góry