reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki!

lilikasia ja w pierwszej ciąży smarowałam się taką oliwką penatem. fajna tylko strasznie tłusta. pościel była co chwila do prania bo smarowałam się wieczorem a koszulka w której spałam jak urodziłam to od razu do wyrzucenia bo nie dało rady sprać tego tłuszczu. mimo to chciałam ją kupić i teraz i okazało się że już jej nie produkują :szok: więc kupiłam zwykłą oliwkę dla dzieci nivea.
 
reklama
17t4d.jpg
17t4d
Pierwszy dzień 5 miesiąca ( wg. kalendarza bo szczerze to nie wiem jak miałabym liczyć miesiące. Miesiączkę miałam ostatniego maja więć każdego pierwszego liczę początek kolejnego miesiąca.)
I dziś pierwszy miły Pan chciał mi ustąpić miejsca w metrze. No cóż nie da się już nie zauważyć ale i ja nie ukrywam jestem taka dumna z mojego brzucha.
Ewelinko niesamowicie wyglądasz i pewnie kiedy ja będę walczyć z brzuchem po ciąży Ty będziesz wyglądać niesamowicie już w tydzień czy dwa po wyjściu ze szpitala.
 
Iza marina, cudowny brzuszek :-).

Ewelinka, ja się cały czas zastanawiam, gdzie ten Twój dzidziol się chowa. Ja przed ciążą miałam taki brzuszek, jak Ty teraz :-p.
 
Patula pięknie, mój tez wieczorem jeszcze większy.
anka ja wczoraj mówiłam mojemu mężowi że ludzie dziwni są i że specjalnie odwracają głowy w kolejce czy właśnie w metrze. Jakbym ja coś od nich chciała, udają że nie widzą, żenujące to jest dla mnie. A jak to ja starszej pani w metrze ustąpiłam miejsca to w szoku byli, mam nadzieję że choć trochę im głupio było.
Ja na razie nie potrzebuję bo nawet wygodniej mi postać te dwie stacje ale sam fakt jest przykry.
 
Anka Hihi raczej ze szczupłych, ale wypatruję tego brzusia :) dziękuję Chociaż teraz tyle jem, że się boję co to potem będzie, żeby mi jakieś oponiska nie pozostawały :-D
Iza marina Ty już masz fajniejszy taki okrąglutki, to będzie dziewczynka?
 
Zobacz załącznik 503786
17t4d
Pierwszy dzień 5 miesiąca ( wg. kalendarza bo szczerze to nie wiem jak miałabym liczyć miesiące. Miesiączkę miałam ostatniego maja więć każdego pierwszego liczę początek kolejnego miesiąca.)
I dziś pierwszy miły Pan chciał mi ustąpić miejsca w metrze. No cóż nie da się już nie zauważyć ale i ja nie ukrywam jestem taka dumna z mojego brzucha.
Ewelinko niesamowicie wyglądasz i pewnie kiedy ja będę walczyć z brzuchem po ciąży Ty będziesz wyglądać niesamowicie już w tydzień czy dwa po wyjściu ze szpitala.

Ja tak samo liczę miesiące co 22 (bo 22 maja miałam pierwszy dzień okresu) więc też już 5 miesiąc idzie :) od jakiś 9 dni

Wszytskie brzuszki śliczne i te malusieńkie i te większe :)
 
reklama
Anka Hihi raczej ze szczupłych, ale wypatruję tego brzusia :) dziękuję Chociaż teraz tyle jem, że się boję co to potem będzie, żeby mi jakieś oponiska nie pozostawały :-D
Iza marina Ty już masz fajniejszy taki okrąglutki, to będzie dziewczynka?

Niestety nasze maleństwo wypięło się na lekarza ostatnio i nie dało się podejrzeć. Coś mi się obiło o uszy że kształt brzucha mówi o płci ale ja z tych "nie wierzących" w takie historie, że uroda, że zachcianki itp.
W każdym bądź razie zachcianki na słodkie, brzuch jaki jest widać, a uroda ok, znajoma nawet stwierdziła że wyglądam lepiej niż przed ciążą. Tak więc jaki z tego wniosek... jak dla mnie jeden, oby do połówkowego i oby maluch nie wypiął się tym razem
 
Do góry