reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nasze ciążowe brzuszki!

reklama
Cudne brzuszki dziewczyny :) Napiszecie mi czym się smarujecie? Ja dzisiaj użyłam po raz pierwszy olejku z rossmanna dla kobiet w ciazy. I siedzę sobie teraz cała oblepiona. To chyba jednak nie był najlepszy pomysł ;)
 
A to moj brzuszek w 16 tygodniu :-)
 

Załączniki

  • kopia16t.jpg
    kopia16t.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Ewelinka na cieżarną to Ty mi nie wygladasz:-D:-D:-D:-D
Pewnie będziesz jedną z tych co cudownie wygladają przez całą ciążę:tak:
Lilikasia ja smaruje się oliwką i mam krem z Ziaja, krem bardzo fajnie się wchlania wiec polecam:tak: Z Laura stosowałam drogi olejek Eucerin i teraz też w niego zainwestuje:tak:
 
Do góry