reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nasze ciążowe brzuszki!

reklama
ewelinka - no nareszcie widać brzuszek ;-);-) jakbym miała teraz taki jak ty, to zaoszczędziłabym na kurtce, nie musiałabym kupować nowej .... ach zachciało mi się dużego brzuszka :zawstydzona/y::-D

Mikowata , twój wygląda jak mój w 10 tygodniu :) mały i zgrabny :) obie z ewelinką takie zgrabne brzuszki macie ;-)
 
mikowata ale masz maly brzuchol! kurde gdzie Ty miescisz to dziecko :-D a tak powaznie to zgrabny, pozazdroscic

ewelinka ladny brzunio, juz sie troszke zaokraglil
 
2012-09-24 16.31pl.jpg2012-12-05 20.35.14.jpg

pierwsze w 14 tygodniu i 5 dniu ciąży a drugie zdjęcie z dzisiaj czyli 25 tydzień ciąży :)
 
reklama
Do góry