reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki (zdjęcia)

reklama
@pieszczoszka1988 piękny [emoji7]

@Oska305 kocham ten Twój bliźniaczy domek ^^ Jest naprawdę słodki :*
Trochę martwi mnie, że taki mały. Ale lekarz powiedział, że one się mieszczą. Ale dzisiaj rano Saruńka tak się kręciła i naciskała mi gdzieś chyba na jajniki, że zwijałam się z bólu. No niestety. Robi sobie miejsce. Już za małego pokazują matce kto tu rządzi [emoji6] [emoji7]
 
1500894633-aaaaaa.jpeg

Dziś zaczynamy 21 tydzień ;*

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trochę martwi mnie, że taki mały. Ale lekarz powiedział, że one się mieszczą. Ale dzisiaj rano Saruńka tak się kręciła i naciskała mi gdzieś chyba na jajniki, że zwijałam się z bólu. No niestety. Robi sobie miejsce. Już za małego pokazują matce kto tu rządzi [emoji6] [emoji7]
Ahahaha, oj tak - małe księżniczki i królewicze. Ja mam tylko jednego a daje mi tak popalić że nie wiem co się będzie działo jak już będzie na świecie. Dziś też mi coś ucisnął z prawej strony, że aż mi łzy napłynęły :D i to dwa razy. Musiałam Go poprosić żeby przestał bo robi mi krzywdę - to się ogarnął Pierniczek mały <3 Miejsce na pewno sobie w środku ogarną. Najwyżej nas rozepchają do bólu ^^

Ja wczoraj dla odmiany stanęłam tyłem do lustra żeby zobaczyć jak wyglądam xD Przodem jest dość grubaśnie jak na mnie. Za to z tyłu :D O lalala, nie jest najgorzej, hihihihi :)
 
Ahahaha, oj tak - małe księżniczki i królewicze. Ja mam tylko jednego a daje mi tak popalić że nie wiem co się będzie działo jak już będzie na świecie. Dziś też mi coś ucisnął z prawej strony, że aż mi łzy napłynęły :D i to dwa razy. Musiałam Go poprosić żeby przestał bo robi mi krzywdę - to się ogarnął Pierniczek mały <3 Miejsce na pewno sobie w środku ogarną. Najwyżej nas rozepchają do bólu ^^

Ja wczoraj dla odmiany stanęłam tyłem do lustra żeby zobaczyć jak wyglądam xD Przodem jest dość grubaśnie jak na mnie. Za to z tyłu :D O lalala, nie jest najgorzej, hihihihi :)
Hahaha. Rozbroiłaś mnie! Ja uważam, że kobiety w ciąży zawsze wyglądają ładnie. Serio.
SI_20170723_180835-1382x1382.jpg
a tu nasz 20 tydzień.
 

Załączniki

  • SI_20170723_180835-1382x1382.jpg
    SI_20170723_180835-1382x1382.jpg
    186,1 KB · Wyświetleń: 732
Piękne brzuszki. @Eraja Kochana Ty mnie chyba w 9 miesiącu nie przegonisz z brzuszkiem sprzed starań. Wiem ,że każda czeka na taką krągłość ,żeby już było widać ciążę , ale ja to po rozwiązaniu nadal będę jak w 5 mieisącu ;)
 
reklama
Do góry