reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz wymiary

reklama
Pyska ale brzucho :szok: super :tak:

Ha ha też jestem przerażona :szok::-D

Tak patrzę na tym zdjęciu i brzuch mi już wystaje bardziej niż piersi :laugh2:

Dziękuję dziewczynki za miłe słowa :) kochane jesteście ;** mój brzuch ładniej wygląda z boku, bo z przodu widać jak to mówi moje dziecko "schabiki" :-D

Ale ja kocham mojego "Olinka Okrąglinka" i wszystkie inne ciążowe krągłości :D
 
Pysia wygladasz pieknie:-):-) ja to dopiero ma brzuchol jak bym trojaczki nosiła :eek::eek:niedługo sie wam pochwale to odrazy pysia zmienisz zdanie o sobie i bedziesz pewna ze zgrabniutka jestes a taki brzuszek mmm piekny :D moj maz sie smieje ze przynajmniej od razu mam brzuszek :-D:-Da nie trzeba czekac az wyskaczy teraz to ma konkretnie do czego mowic a schabiki heh miejmy nadzieje ze po ciazy znikna ;p:laugh2::laugh2::-p:-p:-p:-p
 
DSC_0198.jpg hm, jakieś małe to zdjęcie :-D tak wyglądamy my :-) oczywiście pies gratis :-D
 
reklama
Do góry