reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz wymiary

Hej! Mam pytanko odnośnie wagi. Tak Was sobie podczytuję i widzę, że każda z Was systematycznie i zdrowo przybywa na wadze, natomiast ja jestem w 32 tc i 3 dni i od początku ciąży przytyłam tylko 5 kg, przy czym od ponad 3 tygodni waga nawet nie drgnęła. Trochę zaczynam się tym martwić, bo jem dużo więcej jak przed ciążą a tu nic.
ja p[rzbrałam 5,1 kg, ale mam cukrzycę....
 
reklama
Azi, ja najwięcej przybrałam w pierwszej połowie ciąży, później nawet 2kg mi spadło z wagi, mam aktualnie 6,5-7kg na plusie, od kilku dobrych tygodni waga ledwo ledwo idzie w górę. W pierwszej ciąży miałam tak samo. Jeśli z dzieckiem wszystko ok i masz w miarę dobre (jak to w ciąży) wyniki morfo i moczu, to pozostaje Ci się cieszyć :)
 
azi tak jak piszą dziewczyny jak dzieciątko na usg ładnie przybiera to jest ok
ja w pierwszej ciązy przybrałam tylko 6 kg
a teraz ma 8 na plusie a jem strasznie dużo
 
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Ostatnio byłam na spotkaniu rodzinnym, i że tak powiem zostałam dosyć mocno nastraszona przez moje siostry cioteczne, że coś jest nie tak, bo jedna w ciąży przytyła 24 kg, a druga 18 kg, ale widzę, że nie mam się czym przejmować:-)
 
to jest sprawa indywidualna każdej zresztą czsem dziecko inaczej się ułoży i już woda w organizmie się zatrzymuje i stad też takie duże wagi

ja np. teraz mam tak nisko brzuch i taki stożkowaty że ostatnio już 2 osoby do mnie z tekstem że to chyba już
no ale mała tak się ułożyła i tak sobie siedzi i co zrobisz nic takie życie

ale kręgosłup w dupkę dostaje
 
Kana piękna sesja. I ty też bardzo ładnie wyglądasz.

Lopop- ja mam też szpikulec i każdy mówi, że mały brzuch, a mi się wydaję, że zaraz urodzę.
 
reklama
azi, nie słuchaj, wcale nie trzeba przytyć 20 kg, żeby dziecko było zdrowe... Mi też wszyscy mówią, że mam mały brzuch, że pewnie dziecko będzie małe, ale mały rozwija się dobrze. Ja się czuję, jakbym połknęła piłkę do kosza a oni, że mały brzuch... ;)
 
Do góry