reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Milutek superowe M2 twoich córci :-) bardo ładny :-)
Dziewczyny Wszystkie Wasz brzuszki są słodkie i takie całkiem inne-jedne mniejsze ,drugie większe -ale wszystkie za to robią się okrąglutkie wkońcu nie ?:-)
 
reklama
Milutek- z Ciebie to juz prawdziwa ciezaroweczka- chyba zadna ciebie tutaj nie przebije. Moja kolezanka co rodzi za 2 tyg. nie ma takiego ladnego :)

Agacinko- ale laska z ciebie. Brzunio powoli do przodu, mysle ze za miesaic to juz bedzie co porownywac:)
 
Wczoraj na badaniu wyszło mi już +9kg:):) A połozna mnie pochwaliła bo tego nie skomentowałam. Zaczeła mi sie żalic ze jak wazy młode mamy to zazwyczaj słyszy: o Boże aż tyle przytyłam?! a ona wtedy po nich krzyczy że to wszystko dla dobra dziecka i ze ma przestać myslec o sobie a juz bron Boże o tym żeby się zacząć np.odchudzać. Siedziałam u niej grzecznie stwierdzając ze martwic o wage bede sie po porodzie:)
 
Milutku cóż ja mogę dodać :-D wyglądasz obłędnie - okrąglutki brzuszek przy zgrabnej sylwetce - modelowa ciężarówka z Ciebie:-)
aga_cina szczuplaku Ty:tak:, śliczny brzuszek rośnie ale na balonik to chyba musisz poczekać;-)
 
Az sie zaczerwienilam, tak mi tu slodzicie ;) te moje kilogramy to chyba na prawde dzidziol i cycki :p
Ale ciesze sie, ze mam maly brzuch, chociaz czasami mi juz ciezko sie schylic.

Szkoda, ze nie mierzylam od samego poczatku centymetrow :)
 
reklama
nio witam was kolezanki mamusie:) jak mija dzionek i wieczorek juz w sumie? skoro wy macie takie sliczne brzuszki to moze ja sie tez pochwale tilko ze nam to chiba jakos do gory wypycha ten bebenek:confused: to nasze mieszkanko dla naszego malego mezczyzny:-D 20 t5 d 96cm.jpg 96cm teraz tzn.3 cm wiecej a o ile ciezej na ciele:shocked2: masakra brzuch jak balon!!ratunku!!
 
Do góry