reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Tulip, ładnie rośnie. A maluch mocno ci uciska na pęcherz? Mój to lata po całym brzuchu, ale czasem jak zleci na dół, to mogę nie wychodzić z toalety :D
 
reklama
Tulip, ładnie rośnie. A maluch mocno ci uciska na pęcherz? Mój to lata po całym brzuchu, ale czasem jak zleci na dół, to mogę nie wychodzić z toalety :D

hehe no wlasnie cos ostatnimi dniami chodze czesto a niewiele sie ze mnie " wylewa" wiec pewnie male kopie mi po pecherzu- tylko tego jeszcze nie czuje.
Czasem jakies dziwne rzeczy mi sie dzieja w brzuniu- ale nie jestem pewna czy to ruchy- czekam wciaz na to pierwsze solidne kopniecie:)
 
witam:) no ja zaczynałam od 65 kg.. teraz jest 70kg- no a jeszcze tyle przede mną, to moja pierwsza ciąża więc nie mam żadnego porównania no ale raczej wielkiego tycia to ja w planie nie mam,hehe



 
Ostatnia edycja:
Tulip piękne te Twoje krągłości :)

Laski cieszmy się sikaniem 2x na noc, później podobno lata się nawet co pół godziny ;)
Mnie wkurza tylko to, że zaledwie kilka kropel uwalnia się z zaworka, a ciśnie jakbym litr pepsi wypiła na raz ;)

Ps. U mnie chwilowo zastój z wagą (ciągle 5-6kg na plusie) i nawet brzunio nie rośnie, chyba mały ma na razie wystarczająco miejsca.. Czekam na kolejny wystrzał ;)
 
Ostatnia edycja:
Jestescie niezastapione. Zaczynam dzien z banankiem na twarzy :)
Ciekawa jestem co sie kryje w tym brzuniu. MIalam sliczne ( wg mnie) imie dla dziewzynki- Nelly ( brzmi bardziej slodko niz Laura) ale tatus- sie kategorycznie nie zgadza...wiec niech juz bedzie chlopak ;-)
 
reklama
Jak to w srode zdjecia:
CIMG5857.jpgCIMG5928.jpg

Misiac prawie piaty i prawie szosty :)
 
Do góry