reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze ciala po ciazy

Martaq - idz koniecznie i sie przebadaj, moze to nie ma jedno z drugim zwiazku. W ogole jakos tak mi sie wydaje ze teraz nas po tej ciazy rozne dolegliwosci maja prawo dopadac bo przeciez to bylo duze obciazenie dla organizmu a my teraz dalej na wysokich obrotach no i te wahania hormonalne...:zawstydzona/y:.
KajaMaja - glowa do gory, leki na pewno pomoga i bedziesz tryskac energia. A tymi kilogramami naprawde sie nie przejmuj.
Ja ci powiem ze tak wczoraj stanelem przed lustrem i spojrzalam sie na siebie, mimo ze waze mniej niz przed ciaza, to brzuch caly w zmarszczkach, rana po cc zrobila sie czerwono rozowa i wcale nie jest taka mala no i piersi niestety "obsunely sie" na brzuch (a ja glupia myslalam ze to dlatego ze karmie i ze to przejdzie), takze po raz pierwszy jak chodze bez stanika to czuje moje piersi na zebrach...a mialam przed ciaza takie ladne:zawstydzona/y: ; ale nic to, maz na moje zyczenie mnie dokladnie obejrzal i powiedzial ze pieknie wygladam i ze to taka natura...on chce juz niedlugo kolejnego bobasa, ja jednak mysle ze poczekam jeszcze troche...:eek:
 
reklama
No, Jadusiu pieknie sie opisalas, piersi na zebrach:-D :-D :-D
Ale taka jest prawda, ze cialo kazdej z nas zmienilo sie po porodzie i to raczej ju nieodwracalnie, no i wcale nie na lepsze. No i co z tego ze obwisly nam piersi, zrobily sie rozstepy, albo zostaly kilogramy. Przeciez i tak jestesmy piekne:tak: musimy tylko to zrozumiec.:-)
 
A ja jutro zaczynam odchudzanko lekami .Nie będe podawać nazwy na forum bo nie jestem pewna czy wolno ale zobaczymy efekty czy jakieś będą .Moje chodzenie po kilka kilometrów nic nie daje ,tłuszczyk jak był tak jest .Męzusiowi to się za bardzo nie podoba ale cóż nie ma duzo do powiedzenia na ten temat.Nie chce robić rzeczy przeciwko niemu ale wolałam nic nie mówic że zamówiłam bo zaraz byłoby ględzeniei twierdzenie że dobrze wyglądam:tak:
 
Ja nigdy nie należałam do szczypłych kobiet, moja waga bujała się zawsze w granicach +/- 70kg ;-) , do ślubu schudłam 8 kg, kiedy zaszłam w ciąże skala na wadze pokazywała 75kg, w ciąży utyłam 17kg., a teraz zostało mi do zrzucenia ponownie jakieś 8/9kg. Może któraś z Was ma przepis na skuteczne odchudzanie, bez efektu jojo? :tak:
 
KasiulKKa,ja mam męża grubaska,jedynym sposobem na trwałe zrzucenie kilogramów jest zrezygnowanie z białego pieczywa,jedzenie mnóstwa warzyw,sałatek,nabiału,ryb i drobiu i ostatni posilek jeść należy do 18. Poza tym raz na miesiąc warto zrobić sobie 1 dzień na samych sokach owocowych i warzywnych.
 
nawiasem mówiąc,Darek ważył 145 kg,a po kilku miesiącach diety ułożonej pod niego przez dietetyka schudł 25 kg...tyle,że potrzeba konsekwencji,pw jwgo przypadku zawsze musiałby sie pilnować a tak nie jest i teraz znów trochę przytył:eek:
 
Olu i to wystarczy?:confused: mnie to jakiś magiczny pokarm się przydał coś jak pyłek ...;-) jeszcze 6 kg mi zostało buuu:-D
 
Ola ma racje to wystarczy, ale jak ciezko sie tego trzymac, jak czloweik lubi podjesc...
Ja w czasie ciazy tylam jak szalona, od pierwszego miesiaca, po 3 mis to po 5 kg na miesiac. A pozniej okazalo sie ze mam cukrzyce i dietke mi dali, no i nie to ze nie tylam ale nawet schudlam, a dzisdzius przeciez rosl:tak: Chyba zaczne na nowo, bo mi tez jeszcze 5 zostala :tak:
 
reklama
Do góry