reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

reklama
Tiluchna, śliczne zdjęcia !!! brzusio super, a dzieciaczki rozkoszne :-)

Arteofbeauty, wyglądasz rewelacyjnie ... zamiast narzekać, że przytyłaś 20 kg, lepiej się przyznaj, że startowałaś z 40 :-p
 
własnie nie :) mam dwie brody :p łapy jak rosyjska miotaczka kulą a uda....uda to trzęsąca się galareta..

mam 173cm wzrostu i startowalam z wagi 63kg a juz jest bankowo z 85..na ostatnim ważeniu u położnej było 83 a było to 3tyg temu :/

ale mam w planach mocną diete po porodzie i mase cwiczeń :) chcialabym ważyć max 57 do lutego :)
 
Arteofbeauty - kochana, slicznie wygladasz! to koncowka ciazy - no modelkami nie bedziemy;-)
najwazniejsze (!!!) ze ciaza zdrowa:tak:
a co do 20 kg? przybij piateczke:-D ja startowalam z 69 i mam 90 na liczniku;-) wiec ekhm...
i tez mam dwie brody:zawstydzona/y::-) do wanny ledwo sie mieszcze

ostatnio maz do mnie ze moze by wspolna kapiel ...ale jak????? hehehe jak ja cala wanne zajmuje:baffled::sorry:

mb89 - zdecydowanie ostatnie:tak: ja sterylizacja a maz wazektomia
absolutnie nie chcemy wiecej dzieci - nie to ze bylby niekochane czy cus.. ale zawsze plany bylo 3 - i tak zostanie - a ja musze miec 100% pewnosci ze wiecej ciazy nie bedzie aby moc sie cieszyc seksem bez strachu :-D
 
Ostatnia edycja:
Arteofbeauty, i tak nie wierzę :-p:laugh2:
a planujesz karmić ??? bo jeśli tak, to bardzo prawdopodobne, że żadna dieta nie będzie potrzebna ;-) może trochę ćwiczeń ujędrniających ...
u mnie poprzednio waga leciała pięknie, mimo wilczego apetytu ... najbardziej musiałam się pilnować po skończeniu karmienia

Tiluchna, drastyczne plany antykoncepcyjne :laugh2:
 
no własnie nie planuje karmić ani razu wiec boje się ze moze byc ciezej przez to gubić wage ale z drugiej strony plus bo bede mogla miec diete jaka chce bo nie bedzie mialo to wplywu juz na dziecko :)
 
tiluchna - brzuszek jak piekna piłeczka, super rodzinka na zdjeciach! Dzieciaki przesłodkie :)

Arteofbeauty - figurka jak ta lala i naprawde nie widac że to 20 kg! Zgrabna mama :)
 
reklama
Do góry