reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

Ja się pochwalę Naszym domkiem...być może ostatni raz:sorry:

35tydz.jpg

Teraz mam 7 + a w pierwszej ciąży w 41tyg miałam 11.5 kg+
 

Załączniki

  • 35tydz.jpg
    35tydz.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 76
reklama
dziękuję jeszcze raz :tak: miło mi bardzo :-) choć sama sobie mówie, że taka gruba jestem, że wszedzie coś :-D

Baśka fajniusi brzusio ! ;-)

a co do kilogramów, to się nie przejmujcie czy 7, 12, 15, przecież jestesmy w ciąży i wiadomo, że na wadze trzeba przybrać inaczej byłoby źle :tak:
 
Baśka super brzuszek, faktycznie bardziej przypomina "na chłopaka" :tak::-D
awunia ale zapewne byłaś szczuplejsza tzn jesteś niż ja :-p juz kilogramami się nie przejmuję , mam obrany cel rok po ciąży mieć lepszą figurkę niż przed;-):-)
Domi 85 wcale kulki nie przypominasz!;-) brzusio masz słodki i nie wielki nie to, co ja :-p
 
reklama
Do góry