reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

Ja straciłam poprzednią ciąże na przełomie 6 i 7 tygodnia. Wmówiłam sobie, że dziecko musiało się źle rozwijać i z pewnością gdyby się urodziło byłoby potwornie chore.
W tej ciąży też miałam dwa płody, ale jeden dość szybko obłumarł i na szczęscie wchłonął się bez szkody dla drugiego. To ponoć dość częste u kobiet po 30 roku życia. Idąc do lekarza w 9 tc można już tego nie zauważyć i nawet nie wiedzieć że ciąża była mnoga.
 
reklama
to podobno częste w każdej kategorii wiekowej. No u m nie też było dość wcześnie, bo ok. 9 tyg i też sobie tłumaczyłam, że lepiej teraz niż później.
Najważniejsze, że teraz już jesteśmy n a tym etapie i na pewno będzie dobrze :)
 
no to ja pobijam.. prawie 9kg:zawstydzona/y:
a wygladamy o tak
DSCF7724.jpg 4.jpg
 

Załączniki

  • DSCF7724.jpg
    DSCF7724.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 110
  • 4.jpg
    4.jpg
    43,6 KB · Wyświetleń: 91
Ostatnia edycja:
Kasia&filip - dziekuje;-) kiecke udalo mi sie upolowac typowo ciazowa
a jest taaaak mega wygodna, ze moglabym chodzic w niej codziennie:-D
wszystkie 'normalne' kiecki kiepsko sie ukladaly bo brzucholek znacznie juz odstaje;-)
 
oo woow;) tliluchna co za brzusiu;))) superowy


a tu moj- troszeczke wypielam zeby miec pamiatke znad morza;)
 

Załączniki

  • SAM_6423.jpg
    SAM_6423.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 71
Ostatnia edycja:
reklama
Aneczko - wow, Slonce na dloni :-D sliczne to zdjecie!!!
ja tez powiedzialam mojemu mezowi ze tym razem chce pare 'widokowych' sentymentalnych zdjec
nie mam zadnych 'specjalnych' z poprzednich ciaz.. tylko takie typowo brzuszkowe
 
Do góry