reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki

Obserwuję od kilku dni mój brzuszek i wreszcie go chyba ruszyło na dobre. Wieczorem to już się robi całkiem spory :)
 
reklama
spróbuję wkleić zdjęcie, ale nie mam pojęcia co z tego wyniknie

10007194vn.jpg
 
Mama Boo
nie dziękuję, coby nie zapeszać.
A bez buzi, bo mamusia ma od rana humorki, wszczyna awanturki o nic i nawet nie miała nastroju głowy myć dzisiaj. robię się jutro od rana na bóstwo, bo idę wieczorem do gina, pokukać na dzidziuchę i posprawdzać czy jest wszystko ok. pietra mam jak nie wiem co. ale gin stwierdził, że skoro to ma mi pomóc utrzymać równowagę psychiczną mego mózgu i umysłu , to ma przyjść i nie marudzić.
 
Kasia ja się też dziwnie czuję jak idę do ginka... Jakoś się jeszcze nie umiem przełamać, dopiero jak zaczynam z nią rozmawiać to jestem już bardziej wyluzowana :)
 
kaśka 76 masz już fajny brzuch widać już a ja mam dzidzie 4 dni młodszą i ni nie widzę :(


nieraz wieczorem ale to chyba jak się najem
 
Hej Mamusie

Agao: eeee tam, urośnie Ci nawet nie będziesz wiedziała kiedy - zobaczysz. wydaje mi się, że u mnie widać tylko dlatego, ze ja nigdy nie miałam płaskiego brzucholka.

Mama Boo: zobaczymy jaki będzie ten ginek - idę w sumie drugi raz w życiu do ginka- faceta (nie licząc do tego ordynatora, który ,mie przyjmował akurat do szpitala).

 
reklama
Do góry